Év/Year:
Versenynap/Date:

2019.03.31. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
I. 1 14:00 MEGNYITÓ VERSENY (I.kat.) (szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 1 300 000 Ft (650 000, 260 000, 195 000, 130 000, 65 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Blokád 5sk 59,5 J. Línek 0 Maronka G. "BUBI"
2 Beauchamp Opal (GB) 5pk 58,5 M. Milojevic 0 Bokori T. SC. MOLETT II.
3 Casino Royal (IRE) 4pm 58 Suták Csenge 0 Molnár O. Kovács László úr lova
4 Juniperus 5stpm 57 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
5 Bubi Pata (GER) 5pk 56,5 J. Parigál 0 Fézer R. UNGARO RACING
6 Tűzgalamb 4sk 54,5 Z. Smida 0 Csupor F. Tatai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
II. 2 14:30 NYERETLENEK VERSENYE (V.kat.) (szintetikus pálya) 1400 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 470 000 Ft (235 000, 94 000, 70 500, 47 000, 23 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Kujtorgó 4pm 64,5 Záhonyi Vanessza am. 3.5 Suták J. Kodormányi m.
2 La Divina Commedia (IRE) 4pk 63 Barabás Mónika 0 Berghoffer Sz. Molnár Team
3 Pusta Kincse 4pk 63 Benkő Á. 3.5 Kovács-Bakos Sz. KatEsz
4 Enigma 3sm 57,5 Paizs G. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
5 Georges Song (FR) 3pm 57,5 S. Georgiev 0 Hajdi L. ESDE i.
6 His Majesty 3pm 57,5 Besenyei F. 3.5 Ványi V. Vénusz i.
7 Humbuk 3pm 57,5 J. Parigál 0 Friebert A. Noémi Racing
8 Karagandi 3pm 57,5 Kriskó N. 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
9 Melyson (CRO) 3sm 57,5 J. Pavlicek 0 Miroslav Jovanovic SC. GS.
10 Enaaya (IRE) 3szk 56 Z. Smida 0 Kovács-Bakos Sz. 3 P i.
11 Jewel Love (IRE) 3pk 56 G. Mesetovic 0 Fézer R. Sára i.
12 La Shaba (IRE) 3pk 56 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
13 Tu You You (GER) 3sk 56 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Böröcz József úr l.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
III. 3 15:00 IBOLYA HENDIKEP (II.o.) (szintetikus pálya) 1400 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 780 000 Ft (390 000, 156 000, 117 000, 78 000, 39 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Winning Bid (GB) 5pm 64 G. Mesetovic 0 Maronka G. Álmodó i.
2 Pokolfajzat 8pher 62,5 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
3 American Dreaming (FR) 5pk 60,5 Tormási Gy. 0 Tormási Gy. Marton Imre úr lova
4 Stormatic 4stpher 58 J. Parigál 0 Zala Cs. Box - Everest i.
5 Rebelliously (GER) 4szk 57 J. Línek 0 J. Roszival Kolozsi Ranch
6 Sorbonne 4sher 54 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
7 Jubileum 4pk 52,5 Varga M. 3.5 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IV. 4 15:30 NYERETLENEK VERSENYE (V.kat.) (szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 470 000 Ft (235 000, 94 000, 70 500, 47 000, 23 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Amorózó 3pm 62 Kovács S. 0 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
2 Fancy Fury (GER) 3stpher 62 M. Milojevic 0 Bokori T. SC. FANCY DUTY
3 Fighting Felix (FR) 3pm 62 J. Línek 0 Ribárszki S. STS i.
4 Hulan 3pm 62 Májer Cintia am. 3.5 Suták J. Garai i.
5 Sophorson (CRO) 3szm 62 J. Pavlicek 0 Miroslav Jovanovic SC. GS.
6 Tiltott gyümölcs 3sm 62 ifj. Fejes L. 0 Sztojka R. Kóczián Kármen úrhölgy
7 Barriss (FR) 3szk 60,5 Nagy Polett 2.5 Ribárszki S. Rádi i.
8 La Rosée 3pk 60,5 Krupincza Cs. 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
9 Nemes 3pk 60,5 J. Parigál 0 Friebert A. FRIBI i.
10 Sea Secrets (GER) 3pk 60,5 G. Mesetovic 0 Ribárszki S. Ribimirasára i.
11 Slafrok 3sk 60,5 Mocsinka Vivien 2.5 Kovács-Bakos Sz. Black Horse i.
12 Allegro Assai 3pm 59,5 Kriskó N. 0 Korona K. Korona i.
13 Ménkű 3pm 59,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. CANTEL RACING
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
V. 5 16:00 ROYAL HORSE - TAVASZI HENDIKEP (I.o.) (szintetikus pálya) 2000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 900 000 Ft (450 000, 180 000, 135 000, 90 000, 45 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Freddie Mercury 8pher 61 Paizs G. 0 Zala Cs. CANTEL RACING
2 Oxford Thespian (IRE) 4pm 59 S. Georgiev 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
3 Rose Fire 4sk 54,5 Kriskó N. 0 Rácz A. Rácz Attila úr lova
4 Survivor 4sk 51,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
5 Voodoo Master (GER) 5pm 50 Z. Smida 0 Fézer R. UNGARO RACING
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VI. 6 16:30 NYERETLENEK VERSENYE (V.kat.)(szintetikus pálya) 1200 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 470 000 Ft (235 000, 94 000, 70 500, 47 000, 23 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ábránd 3pm 62 J. Pavlicek 0 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
2 Franko (IRE) 3pm 62 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
3 Highteq (IRE) 3sm 62 Tóth Tamara am. 3.5 Ribárszki S. TEQBALL i.
4 La Fonix (FR) 3pm 62 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. Főnix Racing
5 My Rocky (FR) 3pm 62 Huszár Korinna 3.5 Korona K. Korona i.
6 Santa Fe 3pher 62 Kovács S. 0 Kovács I. II. Lords of Horses III.
7 Balkan Wisper (SRB) 3pk 60,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Schell Csaba úr lova
8 Firiora (IRE) 3pk 60,5 Cserei Sz. 3.5 S. Georgiev Bencina Beno úr lova
9 Love Is All 3pk 60,5 Besenyei F. 3.5 Ványi V. Vénusz i.
10 Original 3pk 60,5 J. Parigál 0 Friebert A. Noémi Racing
11 Pheodora (IRE) 3sk 60,5 G. Mesetovic 0 Ribárszki S. Rádi i.
12 Rue Christine (FR) 3pk 60,5 J. Línek 0 Ribárszki S. MNK Racing i.
13 The Queen 3pk 60,5 Májer Cintia am. 3.5 Suták J. Garai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VII. 7 17:00 PESTMEGYEI HENDIKEP (I.o.) (szintetikus pálya) 1200 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 900 000 Ft (450 000, 180 000, 135 000, 90 000, 45 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Báthory 7sher 65 Kovács S. 0 Kovács-Bakos Sz. Farádi i.
2 Nyelvtörő 4stpk 64 Paizs G. 0 Fézer R. UNGARO RACING
3 Morita Menantie (FR) 4pk 62 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
4 Night for Overdose 4sk 59,5 J. Línek 0 Fézer R. UNGARO RACING
5 Szerencse lovag (FR) 6pher 52,5 Nagy T. II. 0 Székely K. Telivér "H"
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VIII. 8 17:30 HÓVIRÁG HENDIKEP (V.o.) (szintetikus pálya) 1400 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 460 000 Ft (230 000, 92 000, 69 000, 46 000, 23 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Medica 3sk 65 Huszár Korinna 3.5 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
2 Régi Történet 4pk 64,5 Timár Zsuzsa 0 Balogh H. Balogh i.
3 Békés harcos 3pher 63 Kovács S. 0 Kovács I. II. Lords of Horses III.
4 Chatelet (FR) 3stpm 60,5 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. H.SZ.S.ZS. i.
5 Regölő 4pm 59 Suták Csenge 0 Soltész A. Rege II. i.
6 Aygul 3pk 57,5 Homoki N. 0 Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
7 Janka (IRE) 3pk 56,5 G. Mesetovic 0 Ribárszki S. STS i.
8 Pókerarc 4pm 56 J. Parigál 0 Suták J. Nomád i.
9 Bossa Nova 3pk 55,5 Záhonyi Vanessza am. 3.5 Suták J. Nomád i.
10 Sámánkő 4pher 51,5 Mocsinka Vivien 2.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
11 Black Fire DL 3szk 50 Z. Smida 0 Domján L. Pannonstar Racing Team
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IX. 9 18:00 MÁRCIUSI HENDIKEP (IV.o.) (szintetikus pálya) 1900 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 540 000 Ft (270 000, 108 000, 81 000, 54 000, 27 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Almarózsa 5pk 69 Drexler Virginia am. 2.5 Kovács-Bakos Sz. Drexler Virginia úrhölgy lova
2 Summer Story 4pher 67,5 Kovács M. am. 3.5 Fézer R. DANUBIA i.
3 Holdviola 5sk 62,5 G. Mesetovic 0 Ványi V. Vénusz i.
4 Stanford 4sm 62 Sárfy Kitti am. 3.5 Zala Cs. CANTEL RACING
5 Macaron 3pm 61 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. Tatai i.
6 Wonderful 4pk 60,5 Kovács S. 0 Kovács-Bakos Sz. Miss Joice Racing
7 Lovely Rock 6sm 59 Szalai Mónika 0 Szalai M. Larion i.
8 Flawless Flower (FR) 3pk 57 Gárdonyi Fruzsina am. 3.5 Fézer R. RRD Training & Racing
9 Alcavella (GB) 4szk 56,5 M. Milojevic 0 Bokori T. Gyolai Racing
10 Bizottság 5sher 56,5 Kriskó N. 0 Sztojka R. Kóczián Dávid úr lova
11 Holly Boum (FR) 3pher 56 J. Parigál 0 Fézer R. P + J. i.
12 Napsugar Isabel (IRE) 3pk 56 Suták Csenge 0 Soltész A. Rege II. i.
13 Eiskönigin (GER) 5pk 54 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Főnix i.