Év/Year:
Versenynap/Date:

2019.05.05. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
I. 42 14:00 CEGLÉDBERCELI GÁTVERSENY 2800 GYEP
Versenydíj: 780 000 Ft (390 000, 156 000, 117 000, 78 000, 39 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Radio Ga Ga 8szher 70 Földes B. am. 0 Székely K. Dr. Ecsedi Leticia lova II.
2 Rikat (ITY) 9pher 70 Pintér I. 0 Friebert A. Barabás Zita úrhölgy lova
3 Babilonia (IRE) 6pk 68,5 P. Tuma 0 S. Georgiev Dr. Hammersberg Vera úrhölgy lova
4 Voodoo Master (GER) 5pm 68,5 Kovács M. am. 0 Fézer R. UNGARO RACING
5 Freddie Mercury 8pher 66,5 D. Davidovic 0 Zala Cs. CANTEL RACING
6 Bizottság 5sher 65 Makoviczki Á. 0 Sztojka R. Kóczián Dávid úr lova
7 Royal Ron 6pher 65 Kövesdy Zs. 0 Székely K. Artemisz i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
II. 43 14:30 KŐBÁNYAI DÍJ - CSEKONICS JÓZSEF EMLÉKVERSENY (Elit kat.) 1200 GYEP
Versenydíj: 1 500 000 Ft (750 000, 300 000, 225 000, 150 000, 75 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Duce (FR) 6pm 63 Z. Smida 0 Hajdi L. ESDE i.
2 Miss Trout (GER) 6pk 61,5 J. Línek 0 Jaroslav Línek Count Of Tuscany
3 Morita Menantie (FR) 4pk 61,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
4 Mister Five Euros (FR) 4stpher 59,5 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. Fortuna i.
5 Fire For Goga (GB) 4pk 58 G. Mesetovic 0 Maronka G. Rena Rihtaric
6 Night for Overdose 4sk 56,5 Bakos G. 0 Fézer R. RRD Training & Racing
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
III. 44 15:00 ARQANA HENDIKEP (IV.o.) (szintetikus pálya) 2000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 540 000 Ft (270 000, 108 000, 81 000, 54 000, 27 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Summer Story 4pher 67 Tamás Cs. am. 3.5 Fézer R. DANUBIA i.
2 Sarkantyú 4pher 64 Drexler Virginia am. 2.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
3 Nagykobra (GER) 4pm 63,5 Murakami Shu 3.5 S. Georgiev Orchidea Racing Stable
4 Holdviola 5sk 61,5 Kovács S. 0 Ványi V. Vénusz i.
5 Régi Történet 4pk 59,5 ifj. Kozma I. 0 Balogh H. Balogh i.
6 Flawless Flower (FR) 3pk 57,5 Bakos G. 0 Fézer R. RRD Training & Racing
7 Lovely Rock 6sm 57,5 Szalai Mónika 0 Szalai M. Larion i.
8 Megfogó 3pm 57,5 Benkő L. 0 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
9 Alcavella (GB) 4szk 56 M. Milojevic 0 Bokori T. Gyolai Racing
10 Ménkű 3pm 56 Nagy T. II. 0 Zala Cs. CANTEL RACING
11 Kirgiz 3pm 54,5 G. Mesetovic 0 Zala Cs. CANTEL RACING
12 Qlináris 3stpm 54 J. Parigál 0 Friebert A. Noémi Racing
13 Silent Water (GER) 4sm 54 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IV. 45 15:30 BÁBOLNAI DÍJ (Elit kat.) 2200 GYEP
Versenydíj: 1 500 000 Ft (750 000, 300 000, 225 000, 150 000, 75 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bigfoot 5pher 61 Paizs G. 0 Zala Cs. Kishalász i.
2 Uccellino 6szm 60 Suták Csenge 0 Molnár O. PERLA i.
3 Köln (GER) 4pk 58,5 A. Murgia 0 Maronka G. "INTERGAJ"
4 Kostjukov (SRB) 5pm 58,5 M. Milojevic 0 Ribárszki S. "General Security"
5 Royal Gino (GER) 6szher 56 J. Línek 0 Jaroslav Línek KOVO
6 Amondo (GER) 10pher 54,5 G. Mesetovic 0 Z. Prunk Stall Lanzarote
7 Survivor 4sk 52,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
8 Contesse (CZE) 4pk 51,5 Z. Smida 0 Kovács-Bakos Sz. 3 P i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
V. 46 16:00 PETTKÓ-SZANDTNER TIBOR EMLÉKVERSENY HENDIKEP (III.o.) (szintetikus pálya) 1400 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 640 000 Ft (320 000, 128 000, 96 000, 64 000, 32 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Juniperus 5stpm 64,5 G. Mesetovic 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
2 Navajo 4pm 64 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
3 Speedtest 9stpher 63,5 Morvai E. 3.5 Csupor F. H.SZ.S.ZS. i.
4 Tűzgalamb 4sk 63,5 Gönczi Rebeka 0 Csupor F. Tatai i.
5 Futurist Fashion 5sk 63 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
6 Tangra (BUL) 4pk 57 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
7 Botaniste (GER) 4pm 55,5 Z. Smida 0 J. Roszival Kolozsi Ranch
8 Estike 5pk 53,5 Bakos G. 0 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VI. 47 16:35 HAZAFI DÍJ (HUN Gd-3) 1600 GYEP
Versenydíj: 2 000 000 Ft (1 000 000, 400 000, 300 000, 200 000, 100 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ana Gold (FR) 3pk 58 G. Mesetovic 0 Ribárszki S. STS i.
2 Fit to Fly (GER) 3pk 58 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Böröcz József úr l.
3 La Shaba (IRE) 3pk 58 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
4 Lili 3pk 58 Gönczi Rebeka 0 Zala Cs. ABOVO GROUP
5 Miss Orchidea (IRE) 3pk 58 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
6 Original 3pk 58 J. Parigál 0 Friebert A. Noémi Racing
7 Rainbow Rosie (IRE) 3pk 58 Paizs G. 0 Kovács I. II. Mészáros-Pataki i.
8 Sagana (POL) 3pk 58 J. Línek 0 Kovács-Bakos Sz. Legia Szindikátus
9 Sea My Soul (GB) 3sk 58 A. Murgia 0 Maronka G. Rena Rihtaric
10 She's Mine 3pk 58 ifj. Kozma I. 0 Kovács-Bakos Sz. Gyolai Racing II.
11 Sweet Anna (GB) 3pk 58 Z. Smida 0 J. Roszival Kolozsi Ranch
12 Valkyrie Freya (IRE) 3stpk 58 M. Milojevic 0 Z. Prunk ZAK d.o.o. ZIRI
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VII. 48 17:05 PAPP SÁNDOR EMLÉKVERSENY HENDIKEP (II.o.) (szintetikus pálya) 2200 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 780 000 Ft (390 000, 156 000, 117 000, 78 000, 39 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Oxford Thespian (IRE) 4pm 65 S. Georgiev 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
2 Aurora Borealis 4pk 60 Kovács S. 0 Kovács-Bakos Sz. Gerber és Takács urak lova
3 Rakfi Victorious (FR) 3sm 54 G. Mesetovic 0 Soltész A. Rege II. i.
4 Stanford 4sm 54 Gönczi Rebeka 0 Zala Cs. CANTEL RACING
5 Sambo 5sm 53,5 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
6 Nirado (GER) 3sm 52 Bakos G. 0 Fézer R. Tündér farm
7 Mont Master 3pm 50,5 Z. Smida 0 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VIII. 49 17:35 NÉMETH FERENC EMLÉKKUPA I. FUTAMA HENDIKEP (V.o.(szintetikus pálya) 1200 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 460 000 Ft (230 000, 92 000, 69 000, 46 000, 23 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Narrátor 4pher 71 Morvai E. 3.5 Farkas L. Sz & Sz Racing
2 Lujza 5pk 68 Makoviczki Á. 3.5 Balogh H. Balogh i.
3 Louleli (FR) 4sk 67,5 Varga M. 3.5 Csupor F. Tatai i.
4 Déva vára 5sm 65 Krupincza Cs. 0 Mucsi E. Mucsi Horse Team
5 Medica 3sk 65 Huszár Korinna 3.5 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
6 Fifikás 3pk 64,5 Benkő Á. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
7 Békés harcos 3pher 63 Hrubos Boróka am. 3.5 Kovács I. II. Lords of Horses III.
8 Supreme 3pk 62 Panyi M. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
9 Vegaia (ITY) 5pk 61 Szabó Nikolett am. 3.5 Csontos P. Szentgyörgypuszta i.
10 Illendő 5sher 60 Polgár Bettina am. 3.5 Grósz Gy. Ilkamajor i.
11 Papírsárkány 7stpk 57 Záhonyi Vanessza am. 3.5 Suták J. Nomád i.
12 Luck Stone 7stpm 54 Gárdonyi Fruzsina am. 3.5 Korona K. Vmax
13 Pancsoló 4pher 50 Jeles Eszter am. 3.5 Farkas L. Sz & Sz Racing
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IX. 50 18:10 BATTHYÁNY-HUNYADY DÍJ (HUN Gd-2) (NGL-I.) 1600 GYEP
Versenydíj: 3 000 000 Ft (1 500 000, 600 000, 450 000, 300 000, 150 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Capitaine Fregate (FR) 5stpm 61 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. Tatai i.
2 Sárkányfű 6stpher 61 G. Mesetovic 0 Zala Cs. Box - Everest i.
3 Csalán 4pm 60 Kovács S. 0 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
4 Four Fifty Three (GB) 4pher 60 J. Parigál 0 V. Mladenovic Sasa Markovic
5 Medyna (FR) 4stpk 59,5 J. Línek 0 Maronka G. Álmodó i.
6 Mágnás (FR) 5szm 58 Z. Smida 0 Hajdi L. ESDE i.
7 Bíborhajnal 5szk 57,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Jóba Zoltán úr lova
8 Song Little Song (FR) 4sk 57,5 S. Georgiev 0 Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i.
9 Wizardess (GB) 6pk 57,5 M. Milojevic 0 Maronka G. JURKIC - SPORT
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
X. 51 18:45 NEMZETI DÍJ (HUN Gd-2) (NGL-II.) 1600 GYEP
Versenydíj: 4 000 000 Ft (2 000 000, 800 000, 600 000, 400 000, 200 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Borszék 3pm 58 Paizs G. 0 Kovács-Bakos Sz. Nemeserdő III. i.
2 Dante's Peak (GB) 3pm 58 J. Línek 0 Maronka G. Álmodó i.
3 Enigma 3sm 58 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
4 Georges Song (FR) 3pm 58 Z. Smida 0 Hajdi L. ESDE i.
5 La Luka (IRE) 3pm 58 J. Parigál 0 Maronka G. JURKIC - SPORT
6 Red Treasure (FR) 3sm 58 Suták Csenge 0 Soltész A. Jazy Team i.
7 Thai Rock 3sm 58 Bakos G. 0 Fézer R. UNGARO RACING
8 Thunderstruck (CRO) 3pm 58 M. Milojevic 0 Ribárszki S. "General Security"
9 Golden Sea (IRE) 3sk 56,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev VNT Szindikátus