Év/Year:
Versenynap/Date:

2019.08.04. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
I. 137 16:00 CLAUDIA OCTAVIA HENDIKEP (IV.o.) (szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 540 000 Ft (270 000, 108 000, 81 000, 54 000, 27 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Good Heart (GB) 3pk 65,5 Kovács S. 0 Ribárszki S. STS i.
2 Mirtusz 4pher 65,5 Drexler Virginia am. 2.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
3 Boisyvon (FR) 3szm 64 J. Línek 0 Hajdi L. ESDE i.
4 Cellem 3sm 63 ifj. Kozma I. 0 Kreka I. Viola i.
5 Si Si Senor 6pher 62,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev Stall Hernstein
6 Magical Thinking (IRE) 3pk 62 Paizs G. 0 Ribárszki S. STS i.
7 Pókerarc 4pm 60 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
8 Flawless Flower (FR) 3pk 58,5 Kelemen Z. 3.5 Fézer R. RRD Training & Racing
9 Lujza 5pk 56,5 Bakos G. 0 Balogh H. Balogh i.
10 Rising Rose 4pk 50,5 Bihari Alexandra 0 Friebert A. Noémi Racing
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
II. 138 16:30 MINCZI HENDIKEP (III.o.) (szintetikus pálya) 1400 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 640 000 Ft (320 000, 128 000, 96 000, 64 000, 32 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Fit to Fly (GER) 3pk 61,5 Paizs G. 0 Zala Cs. Böröcz József úr l.
2 Navajo 4pm 61,5 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
3 Sagana (POL) 3pk 61,5 Nagy T. II. 0 Kovács-Bakos Sz. Legia Szindikátus
4 Botaniste (GER) 4pm 60,5 J. Parigál 0 J. Roszival Kolozsi Ranch
5 Futurist Fashion 5sk 59,5 Z. Smida 0 Ribárszki S. HRNG i.
6 Crime Fighter (IRE) 4pk 56,5 M. Stanarevic 0 Bokori T. SC. MOLETT
7 Tangra (BUL) 4pk 56 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
III. 139 17:00 NYERETLEN KÉTÉVESEK VERSENYE (IV.kat.) 1400 GYEP
Versenydíj: 610 000 Ft (305 000, 122 000, 91 500, 61 000, 30 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bear Lake (GER) 2pm 58 Z. Smida 0 Maronka G. "JADEITE"
2 Han Denever (GB) 2pm 58 M. Stanarevic 0 Maronka G. Rena Rihtaric
3 Marlon 2sm 58 Gönczi Rebeka 0 Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
4 Marmalade 2pm 58 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
5 Silverado (GER) 2pm 58 Suták Csenge 0 Molnár O. M Racing i.
6 Sky (GER) 2sm 58 ifj. Kozma I. 0 J. Roszival VIMAR- DVORNIKY
7 Sonic Bang (IRE) 2pm 58 S. Georgiev 0 S. Georgiev DB RACING
8 Clones (SVK) 2stpk 56,5 J. Parigál 0 J. Roszival VIMAR- DVORNIKY
9 Liquidator 2pk 56,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy
10 Network Time (IRE) 2pk 56,5 Bakos G. 0 Fézer R. DANUBIA i.
11 Pacsirta (IRE) 2pk 56,5 Paizs G. 0 Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IV. 140 17:30 NYÁRI HENDIKEP (I.o.) (szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 900 000 Ft (450 000, 180 000, 135 000, 90 000, 45 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Used To Be (GB) 5sher 64 M. Stanarevic 0 Bokori T. Gyolai Racing
2 Rebellis 7stpk 58 Bakos G. 0 Grósz Gy. Ilkamajor i.
3 Tűzgalamb 4sk 58 Gönczi Rebeka 0 Csupor F. Tatai i.
4 Greenpeace 5szk 57,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev Soul Racing Team
5 Juniperus 5stpm 56,5 Nagy T. II. 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
6 Regölő 4pm 50 Bihari Alexandra 0 Bihari A. Rege i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
V. 141 18:00 PATIENCE DÍJ (III.kat.) I. rész 1800 GYEP
Versenydíj: 690 000 Ft (345 000, 138 000, 103 500, 69 000, 34 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Sunnykid 5pher 65 ifj. Fejes L. 0 Friebert A. Nagyberek i.
2 Wasmy (FR) 4sm 65 M. Stanarevic 0 Bihari A. Rege i.
3 Atletico 5pher 59 Cserei Sz. 3.5 S. Georgiev Stall Hernstein
4 König Arion (GER) 5sher 59 G. Mesetovic 0 Barabás M. Apex i.
5 Rocket Boy 4pher 59 I. Karani 3.5 S. Georgiev Stall Hernstein
6 Stormatic 4stpher 59 ifj. Kozma I. 0 Zala Cs. Box - Everest i.
7 Zoffinia (IRE) 4pk 58,5 Z. Smida 0 Kovács-Bakos Sz. Miss Joice Racing
8 Contesse (CZE) 4pk 57,5 J. Parigál 0 Kovács-Bakos Sz. 3 P i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VI. 142 18:30 DÁMAVERSENY HENDIKEP (V.o.) (szintetikus pálya) 1200 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 460 000 Ft (230 000, 92 000, 69 000, 46 000, 23 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ábránd 3pm 65 Drexler Virginia am. 2.5 Bihari A. Rege i.
2 Bossa Nova 3pk 65 Májer Cintia am. 3.5 Suták J. Nomád i.
3 She Moves 3pk 63,5 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
4 Fighting Felix (FR) 3pm 63 Tóth Tamara am. 3.5 Ribárszki S. STS i.
5 Sally Rose (IRE) 3pk 63 Nagy Polett 2.5 Ribárszki S. Esztergomi i.
6 Supreme 3pk 60 Dickinson Judit am. 2.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
7 Luck Stone 7stpm 59 Gárdonyi Fruzsina am. 3.5 Korona K. Vmax
8 Illendő 5sher 58 Huszár Korinna 3.5 Grósz Gy. Ilkamajor i.
9 Sámánkő 4pher 57 Farkas Dorottya am. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
10 Regulator (FR) 3pk 50 Bóna Nikoletta am. 3.5 Tormási Gy. Salty and Sweet II.
11 The Queen 3pk 50 Záhonyi Vanessza am. 3.5 Suták J. Garai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VII. 143 19:05 MAGYAR KANCADÍJ (HUN Gd-2) 2400 GYEP
Versenydíj: 3 700 000 Ft (1 850 000, 740 000, 555 000, 370 000, 185 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Firiora (IRE) 3pk 58 S. Georgiev 0 S. Georgiev Bencina Beno úr lova
2 Gold Memory (IRE) 3pk 58 M. Hrouda 0 H. Vocásková DS GAUDIUM
3 Honestly (FR) 3sk 58 Bakos G. 0 Ribárszki S. STS i.
4 La Shaba (IRE) 3pk 58 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
5 Lili 3pk 58 Gönczi Rebeka 0 Zala Cs. ABOVO GROUP
6 Miss Orchidea (IRE) 3pk 58 Z. Smida 0 S. Georgiev SANDROVO
7 Rajsamatazz (FR) 3szk 58 M. Stanarevic 0 Friebert A. Noémi Racing
8 Sea My Soul (GB) 3sk 58 ifj. Kozma I. 0 Maronka G. Rena Rihtaric
9 Summer Bilberry (FR) 3sk 58 Paizs G. 0 Ribárszki S. STS i.
10 Tarzaniya (IRE) 3sk 58 J. Parigál 0 Friebert A. Noémi Racing
11 United 3pk 58 G. Mesetovic 0 Soltész A. Soltész ménes
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VIII. 144 19:35 PATIENCE DÍJ (III.kat.) II. rész 1800 GYEP
Versenydíj: 690 000 Ft (345 000, 138 000, 103 500, 69 000, 34 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Nirwana (GER) 4pk 61 G. Mesetovic 0 Ribárszki S. Ribimirasára i.
2 Éjszépe 4pk 60 Paizs G. 0 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
3 Music Channel (GB) 4pk 60 S. Georgiev 0 Barabás M. Apex i.
4 Chatelet (FR) 3stpm 58,5 Z. Smida 0 Csupor F. H.SZ.S.ZS. i.
5 Upper Rebel (FR) 3pm 58,5 Bakos G. 0 Fézer R. Berde Lóránt úr lova
6 Éjszaka 3stpm 57,5 ifj. Kozma I. 0 Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i.
7 Barriss (FR) 3szk 56 Suták Csenge 0 Ribárszki S. Rádi i.
8 Pray And Win 3pk 56 Gönczi Rebeka 0 Csupor F. Tatai i.