Év/Year:
Versenynap/Date:

2020.05.31. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
2 13:25 P2 PRÓBAFUTAM (szintetikus pálya) 1000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Long Cross (GB) 9pm 60 J. Parigál 0 J. Roszival Wanawin
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
I. 11 14:00 GRÓF NÁDASDY TAMÁS EMLÉKVERSENY (IV.kat.) 1600 GYEP
Versenydíj: 670 000 Ft (335 000, 134 000, 100 500, 67 000, 33 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Like The Sea (IRE) 4pm 61 J. Línek 0 Kovács-Bakos Sz. Farádi i.
2 Muizenberg Rock (IRE) 5pher 61 J. Pavlicek 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
3 Tizedes 4pher 60 Bakos G. 0 Hajdi L. Ötösbefutó i.
4 United 4pk 59,5 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
5 Fancy Fury (GER) 4stpher 59 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. SC. FANCY DUTY
6 Gunsmoke (IRE) 4szher 59 Paizs G. 0 Kovács-Bakos Sz. STS i. II.
7 Sagana (POL) 4pk 58,5 Mocsinka Vivien 1.5 Kovács-Bakos Sz. 3 P i.
8 Music Channel (GB) 5pk 57,5 Barabás Mónika 0 Barabás M. Apex i.
9 Rainbow Rosie (IRE) 4pk 57,5 ifj. Kozma I. 0 Kovács I. II. Mészáros-Pataki i.
10 Slafrok 4sk 57,5 Mészáros Zs. 0 Tormási Gy. Pikk Dáma i.
11 Zoffinia (IRE) 5pk 57,5 Panyi M. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
12 Secret Grey (IRE) 3szm 55,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev Kiril Raponski
13 Amaranta 3pk 54 Virág A. 0 Tormási Gy. Group I i.
14 Northern Way (FR) 3pm 52,5 Huszár Korinna 3.5 Ribárszki S. Rádi i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
II. 12 14:30 NYERETLENEK VERSENYE (V.kat.) (szintetikus pálya) 1900 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 490 000 Ft (245 000, 98 000, 73 500, 49 000, 24 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Calabrese (IRE) 3szm 62 S. Georgiev 0 S. Georgiev Croatian Owners Club
2 Coffee Bean (GB) 3pm 62 J. Parigál 0 S. Georgiev Sanski Most
3 Faust (GER) 3pm 62 J. Línek 0 Maronka G. "INTERGAJ"
4 Sanszos 3pm 62 Kelemen Z. 3.5 Fézer R. Telivér Farm
5 Agave 3sk 60,5 Homoki N. 0 Zala Cs. CANTEL RACING
6 Amazing Allegra (IRE) 3pk 60,5 Mocsinka Vivien 1.5 Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i.
7 Herastias (FR) 3pk 60,5 ifj. Kozma I. 0 Zala Cs. F?nix i.
8 Katchanka (FR) 3pk 60,5 ifj. Fejes L. 0 Soltész A. Soltész ménes
9 Supergirl 3pk 60,5 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
10 Színjáték 3pk 60,5 Bakos G. 0 Hum-F?zi V. Telivér Farm II. i.
11 Aelfy 3pm 59,5 Kriskó N. 0 Zala Cs. Szalai Béla úr lova
12 Aflame Inferno 3pm 57 Huszár Korinna 3.5 Korona K. Korona i.
13 Silverado (GER) 3pm 57 P. Krowicki 0 Molnár O. PERLA i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
III. 13 15:00 GRÓF HUNYADY JÓZSEF EMLÉKVERSENY HENDIKEP (II.o.) 1800 GYEP
Versenydíj: 780 000 Ft (390 000, 156 000, 117 000, 78 000, 39 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Landkaiser (GER) 4pher 60 Cserei Sz. 3.5 S. Georgiev DS Bihac
2 Stormatic 5stpher 60 Kriskó N. 0 Zaláné Nyulasi F. PNC i.
3 Allegro Assai 4pher 58,5 Huszár Korinna 3.5 Korona K. Korona i.
4 Silver Pepper (FR) 3szm 58,5 Paizs G. 0 Kovács-Bakos Sz. STS i. II.
5 Chatelet (FR) 4stpher 58 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. H.SZ.S.ZS. i.
6 Aurora Borealis 5pk 57 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
7 Just Mine (IRE) 5fk 56,5 Nagy Polett 2.5 Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i.
8 Lady Zsu (GB) 4sk 56,5 Mocsinka Vivien 1.5 Berghoffer Sz. Molnár Team
9 Imperialiste (FR) 3sm 56 P. Krowicki 0 Maronka G. Álmodó i.
10 Rajsamatazz (FR) 4szk 56 J. Parigál 0 S. Georgiev Noémi Racing
11 Almarózsa 6pk 54,5 Bakos G. 0 Kovács-Bakos Sz. Drexler Virginia úrhölgy lova
12 Ilvy (USA) 4pk 50 Besenyei F. 3.5 Zala Cs. F?nix i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IV. 14 15:30 BÁRÓ WENCKHEIM BÉLA EMLÉKVERSENY HENDIKEP (V.o.) (szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 480 000 Ft (240 000, 96 000, 72 000, 48 000, 24 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Riadó 4pk 65,5 Makoviczki Á. 3.5 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
2 Pókerarc 5pher 64 Májer Cintia am. 2.5 Suták J. Nomád i.
3 Canada 3sk 63,5 Gönczi Rebeka 0 Pet? S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
4 Megfogó 4pher 62,5 Fézer R. 0 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
5 Firstmind (FR) 3pm 61 Mocsinka Vivien 1.5 Ribárszki S. Ribimirasára i.
6 Ridik 7pher 59 Bihari Alexandra 0 Bihari A. Billionaire Horses
7 Lanna 3sk 58,5 ifj. Fejes L. 0 Csupor F. Tatai i.
8 Stone Sober 3pm 57,5 Kriskó N. 0 Zala Cs. Box - Everest i.
9 Quint 3stpk 56,5 Bakos G. 0 Hum-F?zi V. Telivér Farm II. i.
10 Schneerose 3sk 52,5 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
11 Royal Ron 7pher 51 Huszár Korinna 3.5 Székely K. Artemisz i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
V. 15 16:00 GRÓF ERDŐDY RUDOLF EMLÉKVERSENY (I.kat.) 1400 GYEP
Versenydíj: 1 300 000 Ft (650 000, 260 000, 195 000, 130 000, 65 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Kráken (fv) 3pm 61 P. Krowicki 0 Maronka G. Téglás i.
2 Turn Me On (GER) 3pm 61 Gönczi Rebeka 0 Zala Cs. Belracing
3 Antilopa (IRE) 3pk 59,5 J. Parigál 0 S. Georgiev CERNOLIK i.
4 Love Forever (IRE) 3pk 59,5 Suták Csenge 0 S. Georgiev Gödi i.
5 Vain Hope (IRE) 3szk 58,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev VAMI Szindikátus
6 Marlon 3sm 58 Mészáros Zs. 0 Pet? S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
7 Tornado Twister (CRO) 3szm 58 S. Glogovac 0 Maronka G. JURKIC - SPORT
8 Hadal Deep (IRE) 3sher 57 J. Línek 0 Maronka G. Rena Rihtaric
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VI. 16 16:30 PÜNKÖSDI HENDIKEP (V/b.) (szintetikus pálya) 1200 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 460 000 Ft (230 000, 92 000, 69 000, 46 000, 23 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Sea of Turbulence (IRE) 3szk 65 Tamás Cs. 0 Csupor F. DANUBIA i.
2 Mezzo 4pk 62,5 Huszár Korinna 3.5 Grósz Gy. Ilkamajor i.
3 Ncorty 3pk 62,5 Rostás Zs. 3.5 Hum-F?zi V. Telivér Farm II. i.
4 Daktilus 5pk 62 Jeles Eszter am. 3.5 Suták J. Jeles i.
5 Zilyony 3pk 62 Fézer R. 0 Berghoffer Sz. Salty and Sweet i.
6 Luck Stone 8stpher 61,5 Virág A. 0 Korona K. Vmax
7 Lump 3pm 61,5 Garai R. am. 3.5 Suták J. Garai i.
8 Miss Marple 5pk 61,5 Timár Zsuzsa 0 S. Georgiev Noémi Racing II.
9 Keszken? 3sk 60,5 Budai Cs. 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
10 Pancsoló 5pher 55 Bakos G. 0 Farkas L. Sz & Sz Racing
11 Pray and Play 3sk 53,5 Suták Csenge 0 Csupor F. Tatai i.
12 Sáska 4sk 50 Vörös Georgina 0 Elbert J. Equus - Dent
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VII. 17 17:00 IGAZGATÓSÁGI DÍJ (Elit kat.) 2000 GYEP
Versenydíj: 1 500 000 Ft (750 000, 300 000, 225 000, 150 000, 75 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Mont Master 4pm 61 Bakos G. 0 Székely K. Artemisz i.
2 For You (IRE) 4sm 60 J. Línek 0 Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i.
3 Tarzaniya (IRE) 4sk 58,5 J. Parigál 0 S. Georgiev Noémi Racing
4 Selyemk? 5pher 58 ifj. Kozma I. 0 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
5 La Shaba (IRE) 4pk 57,5 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
6 French Whiskey (FR) 4pher 56 P. Krowicki 0 Bokori T. Stall Rasim Rakovic
7 Alcavella (GB) 5szk 55,5 J. Pavlicek 0 Bokori T. SC. MOLETT
8 Summer Bilberry (FR) 4sk 54,5 M. Demo 0 Bokori T. SC. MOLETT
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VIII. 18 17:30 GRÓF CSEKONICS GYULA EMLÉKVERSENY HENDIKEP (IV.o.) (szintetikus pálya) 1100 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 560 000 Ft (280 000, 112 000, 84 000, 56 000, 28 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Jewel Love (IRE) 4pk 69 Ördög A. 3.5 Molnár Gy. SZTANKOV RACING II.
2 Bírón? 7pk 68 Májer Cintia am. 2.5 Suták J. Jeles i.
3 Bossa Nova 4pk 65,5 Garai R. am. 3.5 Suták J. Nomád i.
4 Lujza 6pk 65 ifj. Kozma I. 0 Balogh H. Balogh i.
5 Fly To Me (IRE) 3pm 64 Nagy Polett 2.5 Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i.
6 Sonic Bang (IRE) 3pm 63,5 Benk? Á. 0 S. Georgiev DB RACING
7 Apostol (FR) 7pher 61,5 Tormási Gy. 0 Tormási Gy. Pikk Dáma i.
8 Medica 4sk 61,5 Kelemen Z. 3.5 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
9 Amorózó 4pher 60,5 Panyi M. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
10 Dharma 3pm 59,5 Kriskó N. 0 Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy
11 Amarindi (FR) 4stpk 52 Gönczi Rebeka 0 Bokori T. STS i.