Év/Year:
Versenynap/Date:

2020.09.20. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
7 12:25 P7 PRÓBAFUTAM (szintetikus pálya) 1000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Júlia 4pk 60 Kriskó N. 0 Ribárszki S. PLACEBO
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
I. 145 13:00 LOMNICZI BÉLA EMLÉKVERSENY-NYERETLEN KÉTÉVESEK VERSENYE (IV.kat.) 1400 GYEP
Versenydíj: 670 000 Ft (335 000, 134 000, 100 500, 67 000, 33 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Arhimed (GB) 2pm 58 A. Sanna 0 Maronka G. Rena Rihtaric
2 Lumperstikli (IRE) 2pm 58 ifj. Fejes L. 0 Garai R. Garai i.
3 Megható 2sm 58 Paizs G. 0 Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i.
4 Petit Champion (FR) 2sm 58 Huszár Korinna 2.5 Ribárszki S. Free Ride i.
5 Sir Sheldon (GB) 2szm 58 ifj. Kozma I. 0 Farkas L. Sz & Sz Racing
6 Tervel (IRE) 2pm 58 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
7 Voyager (FR) 2pm 58 J. Línek 0 Ribárszki S. DANUBIA i.
8 Wallstreet Journey (RE) 2pm 58 J. Parigál 0 Zala Cs. CANTEL RACING
9 Arc 2szk 56,5 Gönczi Rebeka 0 Zala Cs. Dióspusztai II. i.
10 Diadora Sts (IRE) 2pk 56,5 Mocsinka Vivien 0 Kovács-Bakos Sz. STS i. II.
11 Light Blue Sky (GB) 2pk 56,5 Kriskó N. 0 Barabás M. TAHI STUD Kft.
12 Mítikus 2sk 56,5 Benedek Z. 0 Garai R. Garai i.
13 Sugarbird (IRE) 2pk 56,5 Bakos G. 0 Suták J. Májer és Társa
14 Vaslady (IRE) 2sk 56,5 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
II. 146 13:30 EPSOMI HENDIKEP (Elit o.) 1400 GYEP
Versenydíj: 1 000 000 Ft (500 000, 200 000, 150 000, 100 000, 50 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Night for Overdose 5sk 62 Bakos G. 0 Bakos G. Jazy Team i.
2 Marlon 3sm 61 Gönczi Rebeka 0 Pet? S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
3 Oba Hara (GB) 3sk 61 S. Georgiev 0 S. Georgiev EKINOKS
4 Lady Zsu (GB) 4sk 56,5 Mocsinka Vivien 0 Berghoffer Sz. Molnár Team
5 Turn Me On (GER) 3pm 56,5 A. Sanna 0 Zala Cs. Belracing
6 Mister Five Euros (FR) 5stpher 50,5 Benedek Z. 0 Fézer R. Aurel Mazilu i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
III. 147 14:00 GRÓF KÁROLYI GYULA EMLÉKVERSENY (HUN Gd-3) (körpálya) 1300 GYEP
Versenydíj: 2 000 000 Ft (1 000 000, 400 000, 300 000, 200 000, 100 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Admirable Louvre (FR) 2pk 58 J. Línek 0 Ribárszki S. Ribimirasára i.
2 Catch Me (IRE) 2pk 58 Suták Csenge 0 Suták J. Májer és Társa
3 Miss Mystery (IRE) 2pk 58 S. Georgiev 0 S. Georgiev CERNOLIK i.
4 Mystic Maleficent (FR) 2pk 58 Bakos G. 0 Bakos G. Jazy Team i.
5 Rosa Sham (FR) 2sk 58 A. Sanna 0 Kovács-Bakos Sz. STS i. II.
6 Seventy Smile 2pk 58 ifj. Kozma I. 0 Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IV. 148 14:30 DÁMAVERSENY HENDIKEP (V.o.) (szintetikus pálya) 1000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 480 000 Ft (240 000, 96 000, 72 000, 48 000, 24 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bossa Nova 4pk 67,5 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
2 Zvarovska (FR) 3stpk 65 Pap Gabriella 0 Pap G. Tatai II. i.
3 Sprinter 3sk 60,5 Parádi Vivien 3.5 Farkas L. Sz & Sz Racing
4 Luck Stone 8stpher 60 Hrubos Boróka am. 3.5 Korona K. Vmax
5 Riderchop (FR) 3pm 60 Huszár Korinna 2.5 Ribárszki S. Bíró i.
6 Glorious Glorious (FR) 3pk 54 Gönczi Rebeka 0 Deák Gy. "Álmodó i."
7 Wesley (GER) 3sher 52 Mocsinka Vivien 0 Fézer R. P + J. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
V. 149 15:05 MAGYAR KANCADÍJ (HUN Gd-2) 2400 GYEP
Versenydíj: 4 400 000 Ft (2 200 000, 880 000, 660 000, 440 000, 220 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Amazing Allegra (IRE) 3pk 58 Mocsinka Vivien 0 Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i.
2 Antilopa (IRE) 3pk 58 J. Parigál 0 S. Georgiev CERNOLIK i.
3 Ashta (IRE) 3pk 58 Nagy Polett 0 Maronka G. Esztergomi i.
4 Blush Bird (IRE) 3pk 58 J. Línek 0 Ribárszki S. Rádi i.
5 Bramastra (FR) 3sk 58 Benedek Z. 0 J. Roszival Kolozsi Ranch
6 Dawn Hill (FR) 3szk 58 S. Georgiev 0 S. Georgiev Noémi Racing
7 Impression (GB) 3pk 58 Mészáros Zs. 0 Pet? S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
8 Liquidator 3pk 58 Bakos G. 0 Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy
9 Melioria 3stpk 58 Gönczi Rebeka 0 Bányai R. TRINITY i.
10 Pacsirta (IRE) 3pk 58 ifj. Kozma I. 0 Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing
11 Rebel's Angel (IRE) 3szk 58 Paizs G. 0 Maronka G. Esztergomi i.
12 Santis 3sk 58 Suták Csenge 0 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
13 Simply The Best 3pk 58 A. Sanna 0 Kovács-Bakos Sz. Szilvi i.
14 Texas Girl (FR) 3pk 58 Kriskó N. 0 P. Hribar Stefan Hribar
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VI. 150 15:35 MINERAL HENDIKEP (III.o.)(szintetikus pálya) 2000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 680 000 Ft (340 000, 136 000, 102 000, 68 000, 34 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Almarózsa 6pk 64 Drexler Virginia am. 1.5 Kovács-Bakos Sz. Drexler Virginia úrhölgy lova
2 Allegro Assai 4pher 61,5 Kriskó N. 0 Korona K. Korona i.
3 Stormatic 5stpher 61,5 Homoki N. 0 Zaláné Nyulasi F. PNC i.
4 Last Stride 4pher 61 Suták Csenge 0 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
5 Rubikon 4pk 59,5 ifj. Fejes L. 0 Mucsi E. Mucsi Horse Team
6 War Master (FR) 3szm 59,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
7 Benihana 5pher 58,5 Mocsinka Vivien 0 Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses II. i.
8 Minorita 3sm 56,5 Benedek Z. 0 Fézer R. MINT CHOCOLATE RACING i.
9 Serif 3sm 53 Gönczi Rebeka 0 Maronka G. BONNE CHANCE
10 Herastias (FR) 3pk 50 Besenyei F. 3.5 Zala Cs. F?nix i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VII. 151 16:10 KOZMA FERENC EMLÉKVERSENY (HUN Gd-2) (NGL-V.) 1200 GYEP
Versenydíj: 4 500 000 Ft (2 250 000, 900 000, 675 000, 450 000, 225 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Báthory 8sher 62 ifj. Kozma I. 0 Kovács-Bakos Sz. Farádi i.
2 Dante's Peak (GB) 4pm 62 A. Sanna 0 Maronka G. Álmodó i.
3 Morita Menantie (FR) 5pk 60,5 J. Línek 0 S. Georgiev SANDROVO
4 La Lianga (FR) 5pk 58,5 Gönczi Rebeka 0 Maronka G. Rádi i. II.
5 Vain Hope (IRE) 3szk 58,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev VAMI Szindikátus
6 Blank Canvas (GB) 4pk 56,5 Benedek Z. 0 Fézer R. Székely i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VIII. 152 16:40 NÉMETH FERENC EMLÉKKUPA IV. FUTAMA HENDIKEP (IV.o.) (szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 560 000 Ft (280 000, 112 000, 84 000, 56 000, 28 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Apostol (FR) 7pher 67 Morvai E. 3.5 Tormási Gy. Pikk Dáma i.
2 Regöl? 5pm 61,5 Cserei Sz. 3.5 Bihari A. Billionaire Horses
3 New Big Hope (GER) 3pk 59,5 Gárdonyi Fruzsina am. 3.5 Maronka G. JURKIC - SPORT
4 Sámánk? 5pher 58 Farkas Dorottya am. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
5 Lanna 3sk 57 Ördög A. 3.5 Csupor F. Tatai i.
6 Supergirl 3pk 55 Kelemen Z. 3.5 Soltész A. Soltész ménes
7 Sáska 4sk 53 Elbert Zita am. 3.5 Elbert J. Equus - Dent
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IX. 153 17:15 KISBÉR DÍJ (HUN Gd-2) (NGL-VI.) 2000 GYEP
Versenydíj: 3 000 000 Ft (1 500 000, 600 000, 450 000, 300 000, 150 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Dynamo 4pher 62 Paizs G. 0 Fézer R. Telivér Farm
2 For You (IRE) 4sm 62 J. Línek 0 Maronka G. Esztergomi i.
3 Golden Sea (IRE) 4sk 60,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev VINT Szindikátus
4 La Shaba (IRE) 4pk 60,5 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
5 Rose Fire 5sk 60,5 Gönczi Rebeka 0 Rácz A. Rácz Attila úr lova
6 Charlie Firpo (IRE) 3pher 58 A. Sanna 0 Kovács-Bakos Sz. SPPM i.
7 Lucifer 3pm 58 J. Parigál 0 Ribárszki S. Rádi i.
8 Stone Sober 3pm 58 Mocsinka Vivien 0 Zala Cs. Box - Everest i.