Év/Year:
Versenynap/Date:

2020.11.01. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
I. 196 11:30 ÚJKÍGYÓS VÁROS NAGYDÍJA -ŐSZI NAGY GÁTVERSENY 3200 GYEP
Versenydíj: 1 000 000 Ft (500 000, 200 000, 150 000, 100 000, 50 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Sambo 6sher 71 Osztényi Z. 0 Suták J. Nomád i.
2 Silent Water (GER) 5sm 69 Makoviczki Á. 0 Suták J. Nomád i.
3 Rubychop (FR) 6pher 68 J. Línek 0 M. Stangel Stangel Racing
4 Benihana 5pher 65 Tamás Cs. 0 Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses II. i.
5 Éjfél 6pher 65 Makoviczki Á. 0 Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i.
6 Mont Master 4pm 65 Kun F. 0 Székely K. Artemisz i.
7 Tempico (GER) 6pher 65 Földes B. am. 0 J. Hanácek MPL Racing
8 Rikoleta (IRE) 4szk 63 Benkő Á. 0 S. Georgiev SANDROVO
9 Ashta (IRE) 3pk 56 Kriskó N. 0 Maronka G. Esztergomi i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
II. 197 12:05 BÁRÓ WESSELÉNYI MIKLÓS EMLÉKVERSENY (Elit kat.) 1100 GYEP
Versenydíj: 1 500 000 Ft (750 000, 300 000, 225 000, 150 000, 75 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Burford Brown (GB) 5stpher 62 J. Parigál 0 Bokori T. SC. MOLETT
2 Amerika Kapitány (IRE) 3pm 61 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
3 Just Mine (IRE) 5fk 60,5 Nagy Polett 0 Maronka G. Esztergomi i.
4 La Lianga (FR) 5pk 60,5 J. Línek 0 Maronka G. Rádi i. II.
5 Morita Menantie (FR) 5pk 60,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
6 Night for Overdose 5sk 60,5 Bakos G. 0 Bakos G. Jazy Team i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
III. 198 12:30 NÉMETH FERENC EMLÉKKUPA V. FUTAMA HENDIKEP (V/b.) (szintetikus pálya) 1400 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 460 000 Ft (230 000, 92 000, 69 000, 46 000, 23 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Sahara Sun 4pk 70 Ördög A. 3.5 Mucsi E. Mucsi Horse Team
2 Ayers Rock 3pher 66 Bernáth Ch. 3.5 Zala Cs. ROYAL STABLE
3 Sáska 4sk 64,5 Elbert Zita am. 3.5 Elbert J. Equus - Dent
4 Mezzo 4pk 62,5 Kolumbán Ö. 3.5 Grósz Gy. Ilkamajor i.
5 Supreme 4pk 61 Kelemen Z. 3.5 Barabás M. Oli i.
6 Kapdarkey (FR) 4stpk 60,5 Balogh Luca am. 3.5 Székely K. F & L i.
7 Jelsa (POL) 3pk 57,5 Cserei Sz. 3.5 J. Roszival Rebeca Racing i.
8 Wesley (GER) 3sher 55,5 Gárdonyi Fruzsina am. 3.5 Fézer R. P + J. i.
9 Olaf 6pher 51 Besenyei F. 3.5 Molnár O. VINCE i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IV. 199 13:05 GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN EMLÉKVERSENY (HUN Gd-2) 2000 GYEP
Versenydíj: 3 000 000 Ft (1 500 000, 600 000, 450 000, 300 000, 150 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Aurora Borealis 5pk 60 Benedek Z. 0 Soltész A. Soltész ménes
2 Éjszépe 5pk 60 J. Parigál 0 Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i.
3 Golden Sea (IRE) 4sk 60 S. Georgiev 0 S. Georgiev VINT Szindikátus
4 La Shaba (IRE) 4pk 60 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
5 Rose Fire 5sk 60 Kriskó N. 0 Rácz A. Rácz Attila úr lova
6 Streif (IRE) 4pk 60 ifj. Kozma I. 0 Zala Cs. Belracing
7 Agata Christie (GB) 3pk 57 Z. Smida 0 J. Chodúr MPL- RACING
8 Blush Bird (IRE) 3pk 57 J. Línek 0 Ribárszki S. Rádi i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
V. 200 13:35 HITEL HENDIKEP (III.o.)(szintetikus pálya) 1600 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 680 000 Ft (340 000, 136 000, 102 000, 68 000, 34 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Blank Canvas (GB) 4pk 69 Kolumbán Ö. 3.5 Maronka G. Székely i.
2 Champagne Pink (FR) 6pk 63,5 J. Pavlicek 0 J. Hanácek HWS Tellus Equinus
3 Luckynav (IRE) 3pher 63,5 J. Línek 0 J. Lehocky Strnisko
4 Mirtusz 5pher 63,5 Morvai E. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
5 Almarózsa 6pk 63 Drexler Virginia am. 1.5 Kovács-Bakos Sz. Drexler Virginia úrhölgy lova
6 Grizzly (IRE) 3pher 62 J. Parigál 0 Berghoffer Sz. Salty and Sweet i.
7 Allegro Assai 4pher 61 Kriskó N. 0 Korona K. Korona i.
8 Rajsamatazz (FR) 4szk 58,5 Gönczi Rebeka 0 Berghoffer Sz. Salty and Sweet i.
9 Supergirl 3pk 58,5 Kelemen Z. 3.5 Soltész A. Soltész ménes
10 Can't Beat It (GB) 3stpm 58 S. Georgiev 0 Csupor F. H.SZ.S.ZS. i.
11 Regölő 5pm 56 Bihari Alexandra 0 Bihari A. Billionaire Horses
12 Cupido 3pm 54,5 Suták Csenge 0 Soltész A. Soltész ménes
13 Ascalona (IRE) 7pk 50 P. Hodán 0 J. Lehocky Strnisko
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VI. 201 14:05 GÁBLIK ANTAL EMLÉKVERSENY HENDIKEP (Elit o.) 1600 GYEP
Versenydíj: 1 000 000 Ft (500 000, 200 000, 150 000, 100 000, 50 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 For You (IRE) 4sm 64 J. Línek 0 Maronka G. Esztergomi i.
2 Lady Mazie (IRE) 4sk 61 Z. Smida 0 M. Stangel Mishel Style
3 Turn Me On (GER) 3pm 59,5 Suták Csenge 0 Zala Cs. Belracing
4 Dynamo 4pher 58,5 Paizs G. 0 Fézer R. Telivér Farm
5 Sally Rose (IRE) 4pk 58,5 Gönczi Rebeka 0 Berghoffer Sz. Almira i.
6 Gunsmoke (IRE) 4szher 56,5 ifj. Kozma I. 0 Kovács-Bakos Sz. STS i. II.
7 Kilword (IRE) 9pher 56 J. Parigál 0 J. Lehocky Strnisko
8 Tarzaniya (IRE) 4sk 56 S. Georgiev 0 S. Georgiev Noémi Racing
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VII. 202 14:35 LOVAKRUL HENDIKEP (IV.o.) (szintetikus pálya) 2000 HOMOK/SZINTETIKUS
Versenydíj: 560 000 Ft (280 000, 112 000, 84 000, 56 000, 28 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Last Stride 4pher 66,5 Makoviczki Á. 2.5 Csupor F. Bábolna - Tatai i.
2 Pacsirta (IRE) 3pk 64,5 Ördög A. 3.5 Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing
3 Rubikon 4pk 64,5 ifj. Kozma I. 0 Mucsi E. Mucsi Horse Team
4 Han Denever (GB) 3pm 62,5 Kolumbán Ö. 3.5 Maronka G. Székely i.
5 Serif 3sm 60 Takács E. Cseperke am. 3.5 Maronka G. BONNE CHANCE
6 Tűzfészek 3pk 59 Suták Csenge 0 Suták J. Nomád i.
7 Schneerose 3sk 57 J. Parigál 0 Suták J. Nomád i.
8 Ruca 4sk 56,5 Kriskó N. 0 Balogh H. Balogh i.
9 Qngfu Panda 3pher 56 Mocsinka Vivien 0 Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i.
10 Ilvy (USA) 4pk 55,5 S. Georgiev 0 Zala Cs. Főnix i.
11 Katchanka (FR) 3pk 54,5 Benedek Z. 0 Soltész A. Soltész ménes
12 Rubidium 3pk 54,5 P. Hodán 0 Korona K. Korona i.
13 Herastias (FR) 3pk 54 Bihari Alexandra 0 Zala Cs. Főnix i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
VIII. 203 15:05 SEPERATE OPINION DÍJ (II.kat.) 2200 GYEP
Versenydíj: 890 000 Ft (445 000, 178 000, 133 500, 89 000, 44 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Oxford Thespian (IRE) 5pm 64 ifj. Fejes L. 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
2 Casino Ryan (IRE) 7pher 62 J. Parigál 0 J. Lehocky Strnisko
3 Chatelet (FR) 4stpher 60,5 Suták Csenge 0 Csupor F. H.SZ.S.ZS. i.
4 War Master (FR) 3szm 60,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev SANDROVO
5 Contesse (CZE) 5pk 58 Mocsinka Vivien 0 Kovács-Bakos Sz. 3 P i.
6 Amazing Allegra (IRE) 3pk 55,5 Z. Smida 0 Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
Talaj
Surface
IX. 204 15:35 NYERETLEN KÉTÉVESEK VERSENYE (IV.kat.) 1200 GYEP
Versenydíj: 670 000 Ft (335 000, 134 000, 100 500, 67 000, 33 500)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Kirótt teher
Weight
Lovas
Jockey
Engedmény
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Almacsillag 2stpm 59 J. Parigál 0 Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i.
2 Fangio (GB) 2pm 59 Gönczi Rebeka 0 Zala Cs. Kishalász i.
3 Friendly Fenomen (IRE) 2pm 59 Z. Smida 0 Kovács-Bakos Sz. Gyolai Racing II.
4 Gerappa Sts (IRE) 2szm 59 Paizs G. 0 Kovács-Bakos Sz. STS i. II.
5 Lumperstikli (IRE) 2pm 59 Bihari Alexandra 0 Garai R. Garai i.
6 Meglepetés 2pm 59 J. Pavlicek 0 Zala Cs. Szalai Béla úr lova
7 Running Wild 2stpm 59 Bakos G. 0 Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses II. i.
8 Shoester 2sm 59 Mészáros Zs. 0 Dr. Ecsedi F. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova
9 Sir Sheldon (GB) 2szm 59 ifj. Kozma I. 0 Farkas L. Sz & Sz Racing
10 Catch Me (IRE) 2pk 57,5 Suták Csenge 0 Suták J. Májer és Társa
11 Funny Girl 2pk 57,5 ifj. Fejes L. 0 Szuna Sz. Szenttamási i.
12 Juvenile 2pk 57,5 J. Línek 0 Molnár O. Bábolna - Diósi i.
13 Mítikus 2sk 57,5 Benedek Z. 0 Garai R. Garai i.
14 Rébék 2pk 57,5 Mocsinka Vivien 0 Kovács-Bakos Sz. KatEsz
15 Rumba Lady (IRE) 2pk 57,5 S. Georgiev 0 S. Georgiev DB RACING