Év/Year:
Versenynap/Date:

2019.02.23. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
1 13:20 Q1 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Alonso 3stpm 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Kulik Farm i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
5 13:35 PRÓBAFUTAM 1900A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ugri King 6pk 1900 Kárai J. Várhidi R. Kárai i.
2 Pozsony 10pk 1900 Angyal A. Z. Ozvar Primusz II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
I. 31 14:00 NYERETLENEK VERSENYE 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Alfa Boy 3pm 1900 Lakatos Cs. Lakatos Cs. Napsugár i.
2 Ajándék 3pk 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Vica i.
3 Zárkózz! 4pk 1900 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
4 Zárótűz 4pk 1900 Z. Ozvar Z. Ozvar Ozvar i.
5 Vegas 5pm 1900 Turbucz S. am. Veres L. Diadora III. i.
6 Zadar M 4stpm 1900 Papp I. Papp I. Gyolai i.
7 Zsátár Csiga 4pm 1900 Szokola L. Lakatos Cs. Napsugár i.
8 Zongorista 4pher 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
9 Aviator 3pm 1900 Márton L. Márton L. AMMA i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
II. 32 14:30 LÉZER DÍJ 2400A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 White Plains 6sk 2400 Szepesi Kitti ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
2 Datcha Turgot 6sk 2400 Lakatos Cs. Lakatos Cs. Napsugár & Csaba i.
3 Protecta Ferm 5pk 2400 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
4 Lingot AT 4sm 2400 Papp K. Papp K. Endre & Sebestyén II. i.
5 Vola Gatto 5stpk 2400 Horváth Gy. Fazekas I. Bagaméri i.
6 Vitya 5pm 2400 Varga S. Varga S. Bu-Cso i.
7 Ultimate Ugri 6pm 2400 Angyal A. Z. Ozvar Jozic i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
III. 33 15:00 DOLGOS HENDIKEP 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Jubilee Hut 10pk 1800 Kárai J. Várhidi R. Kárai i.
2 Asterix Evo 7pher 1800 Turbucz S. am. Kolozsi L. Szilvi i.
3 Vanádium Boy 5pher 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
4 Unipress 6stpk 1800 ifj. Kulik F. ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
5 Repeta 9pk 1800 Nyilasi B Borbély J. Dönci i.
6 Machetta 9pk 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IV. 34 15:30 CÉDRUS DÍJ 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Vinifera M 5stpk 1800 Gras Mónika Papp I. Gyolai i.
2 Útonálló 6pm 1800 Kárai J. Várhidi R. Kárai i.
3 Vihar RG 5pm 1800 Papp K. Papp K. Bácskai i.
4 Zephürosz 4stpher 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
5 Villám RG 5stpm 1800 Lakatos Cs. Lakatos Cs. Aquadrom-Napsugár i.
6 Zafira 4pk 1800 Márton L. Márton L. Gyolai III. i.
7 Willemijn SB 5pher 1800 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
8 Zuhatag K 4pm 1800 Angyal A. Z. Ozvar Dimitrijevic II. i.
9 Vadonc SB 5stpm 1800 Nyilasi B Borbély J. Tabak Bank i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
V. 35 16:00 BŰVÉSZ HENDIKEP 2400A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ultra Lady 6pk 2400 Weber Zs. Lakatos Á. Shalom i.
2 Timiko 7pm 2400 Papp K. Papp K. Dorina horse & Übleis i.
3 Rock and Roll 9pk 2400 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
4 Tündér Szépe 7stpk 2400 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
5 Kapitány 15stpher 2400 Vudi L. Török I. Csudi i.
6 Ruby Reeves 9vlpher 2400 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
7 Uzonka M 6stpk 2400 ifj. Kulik F. ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
8 Spartacus 8vlpher 2400 Kárai J. Kele Judit Lachs & Champagner i.
9 Spar Lady 8pk 2400 Mandich R. Borbély J. Dönci i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VI. 36 16:30 GESZTUS HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Svéd barát 8stpher 1900 Kele Judit Kele Judit Patkó i.
2 San Francisco 8stpher 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
3 Nemzetesúr 12pm 1900 Várhidi R. Várhidi R. Mr. Tomi i.
4 Salt Lake City 8stpher 1900 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
5 Bimbo de Chenu 8pk 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Boszi i.
6 Trónörökös 7pm 1900 Papp K. Kelemen T. Viktória i.
7 Beatriz Galindo A.T. 6pk 1900 Papp I. Papp I. Gyolai i.
8 Rosamundi 11stpk 1900 Kárai J. Várhidi R. Kárai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VII. 37 17:00 WIND SCOT DÍJ 1900A
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Tengelic 7stpk 1900 Hegedűs S. am. Kolozsi L. Építő i.
2 Uzsorásnő 6pk 1900 Juhász B. Juhász B. Rádiházi i.
3 Uptown Boy M 6fher 1900 Nagy F. II. Juhász B. Primusz i.
4 Trencsén 7vlpm 1900 Papp I. Papp I. Gyolai i.
5 Villeneuve 5stpm 1900 Várhidi R. Várhidi R. Mr. Tomi i.
6 Újrázz! 6pm 1900 Turbucz S. am. Kolozsi L. Szilvi i.
7 Prometheus 10vlpm 1900 Papp K. Papp K. Claudio i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VIII. 38 17:30 2019. ÉVI SEGÉDHAJTÓ KUPA I. FUTAMA HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Opál lány 11pk 1900 Weber Zs. Lakatos Á. Shalom i.
2 Titus Livius 7stpm 1900 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
3 Sebes 8vlpm 1900 Gyolai Nikolett Papp I. Gyolai i.
4 Ultimate Force 6pher 1900 Farkas Gy. Z. Ozvar Varga i.
5 Serafina Ketti 8stpk 1900 Szennovitz Adél Kele Judit MoPi i.
6 Tiara Boss 7pk 1900 Fejszés Kitti Horváth Z. Gomez & Shalom i.
7 Usain Bolt 6stpher 1900 Nyilasi B Juhász B. Rádiházi i.