Év/Year:
Versenynap/Date:

2019.05.11. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
13 13:05 Q13 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Berill Lady 2pk 1800 Balogh R. am. Rutkai J. Prolongo i.
2 Borutka 2pk 1800 Lakatos Cs. Lakatos Cs. Napsugár i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
14 13:20 Q14 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zita Georgia 4stpk 1800 Vicen P. Vicen P. Camria i.
2 Apacs Lady 3pk 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Kulik Farm i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
18 13:35 PRÓBAFUTAM 1900A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Super Tv Foto 8pher 1900 Vekas Z. Varga S. Bertók i.
2 Prodigy Gasti 10pm 1900 Vicen P. Vicen P. Camria i.
3 Veronica Fling 5stpk 1900 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
I. 127 14:00 TATAI DÍJ I. RÉSZ 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Áronville 3pher 1900 Horváth Gy. Fazekas I. Pimri i.
2 Angello 3pher 1900 Vezér Emese Csordás E. Nagyszájú i.
3 Álom Szépe 3pk 1900 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
4 Adrenalin Rush 3pm 1900 Veres L. Veres L. Diadora III. i.
5 Anybody 3pk 1900 Csordás E. Csordás E. E. and E. i.
6 Ambrosia Gielle 3stpk 1900 Varga S. Varga S. Wided & Clara i.
7 Appaloosa 3stpher 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
8 Amaru Shakur 3pm 1900 Márton L. Márton L. Gyolai III. i.
9 Annabell LIW 3pk 1900 Juhász B. Juhász B. Shalom III. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
II. 128 14:30 RIVALDA HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ugolino Ans 6pher 1900 Kovács S. Papp I. Gyolai i.
2 Miki 13stpm 1900 Ballai R. Kelemen T. Viktória i.
3 Beatriz Galindo A.T. 6pk 1900 Czinege Erika Papp I. Gyolai i.
4 Rubino TIM 9pher 1900 ifj. Kozma I. Márton L. Gyolai III. i.
5 Amy's Love 9vlpm 1900 Ribárszki S. Budai A. Diadora i.
6 Universal Boy 6stpm 1900 Csapkovits T. Márton L. Gyolai III. i.
7 Trendy Girl 7sk 1900 Suták Csenge Kolozsi L. DexMol i.
8 Titus Livius 7stpm 1900 Bokori T. Papp I. Gyolai i.
9 Ultra Lady 6pk 1900 Dr. Kartali Kitti Lakatos Á. Shalom i.
10 Nemzetesúr 12pm 1900 Pesti A. Várhidi R. Mr. Tomi i.
11 Uncatchable 6pk 1900 Kovács M. Árokszállási P. Cseperke & Jola & Imola
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
III. 129 15:00 TATAI DÍJ II. RÉSZ 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Always Yankee BD 3sk 1900 Várhidi R. Várhidi R. Mr. Tomi i.
2 Andika 3pk 1900 Fazekas Andrea am. Fazekas I. Zsálek i.
3 Acélos Fiú 3sm 1900 Juhász B. Juhász B. M. i.
4 Aviator 3pm 1900 Márton L. Márton L. AMMA i.
5 Adriana Asti 3pk 1900 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
6 Adamo Fling 3stpm 1900 Csordás E. Csordás E. Laura i.
7 Aranypók 3sm 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Gyolai II. i.
8 Anna 3pk 1900 Farkas Gy. Juhász B. Rádiházi i.
9 Australian Gold 3pk 1900 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
10 AronChupa 3pher 1900 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IV. 130 15:30 MÁGNÁS HENDIKEP 1960
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Opál lány 11pk 1960 Weber Zs. Lakatos Á. Shalom i.
2 Vitalia 5pk 1960 Angyal A. Z. Ozvar Ozvar i.
3 Nubia 12pk 1960 Fodor J. Árokszállási P. Cseperke & Andris
4 Nichelino Di Re 12stpm 1960 Lakatos Á. Lakatos Á. Shalom i.
5 Száguldj! 8stpk 1960 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
6 Pálinka 10stpk 1980 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
7 Top Up 7sher 1980 Horváth Z. Horváth Z. MilKiZo i.
8 Vermont 5pher 2000 Kolozsi L. Kolozsi L. Illés i.
9 Celebrity Classic 10stpm 2000 Mandich R. ifj. Döme I. Mandich i.
10 Ottey Boss 11pk 2000 ifj. Kulik F. ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
V. 131 16:00 WILLIAMS DÍJ 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 ZimmeZoom 4sher 1800 Fazekas I. Fazekas I. C'est la Guerre i.
2 Zanderigo 4sm 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
3 Zsófia RG 4stpk 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Ötösbefutó i.
4 Zafira 4pk 1800 Márton L. Márton L. Gyolai III. i.
5 Sonic Fly 5pk 1800 Csordás E. Csordás E. Nagyszájú i.
6 Zara Mia 4pk 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
7 Zselnice 4pk 1800 Veres L. Veres L. Diadora III. i.
8 Zárótűz 4pk 1800 Angyal A. Z. Ozvar Ozvar i.
9 Zagato 4pher 1800 Lakatos Cs. Borbély J. Dönci & Judit i.
10 Winner Boy 5stpher 1800 Kele Judit Kele Judit Patkó i.
11 Zárkózz! 4pk 1800 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VI. 132 16:30 EPERJES HENDIKEP 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zelmira Fling 4stpk 1800 Lakatos Cs. Lakatos Cs. Napsugár & Csaba i.
2 Wyoming River 5stpm 1800 Varga S. Varga S. Ádám & Bizsu i.
3 Topmodell 7vlpk 1800 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
4 Very Nice Photo 5stpk 1800 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
5 Verbena SB 5pk 1800 Lakatos Á. Lakatos Á. Shalom i.
6 Szilvás 8pher 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
7 Ügyeske 6pk 1800 Kolozsi L. ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VII. 133 17:00 KOMORNYIK DÍJ 1800A
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Vakarcs RG 5pm 1800 Fazekas Andrea am. G. Zolnaji Ötösbefutó i.
2 Zapato 4pm 1800 Lakatos Cs. Lakatos Cs. Napsugár & Csaba i.
3 Villeneuve 5stpm 1800 Várhidi R. Várhidi R. Mr. Tomi i.
4 Zenit Charme 4pher 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Simon's i.
5 Zséda 4pk 1800 Fazekas I. Lakatos Cs. Napsugár & Csaba i.
6 Uptown Boy M 6fher 1800 Nagy F. II. Juhász B. Primusz i.
7 Unreal Boss 6pk 1800 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
8 Uránia RG 6pk 1800 Angyal A. G. Zolnaji Ötösbefutó i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VIII. 134 17:30 REGEDAL HENDIKEP 2400A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zsátár Csiga 4pm 2400 Szokola L. Lakatos Cs. Napsugár i.
2 Tiny Angel 7pk 2400 Mandich R. Lakatos Á. Shalom i.
3 Vanderle 5pher 2400 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
4 Ruby Reeves 9vlpher 2400 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
5 Ultimate Force 6pher 2400 Angyal A. Z. Ozvar Varga i.
6 Svéd barát 8stpher 2400 Kele Judit Kele Judit Patkó i.
7 Sholty Geri 8pk 2400 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
8 Tiko Time 7pm 2400 Weber Zs. Lakatos Á. Shalom i.
9 Tücsök 7pk 2400 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IX. 135 18:00 BARBAROSSA DÍJ 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Hercules Flevo 5pher 1800 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
2 Zlatan LIW 4stpher 1800 Lakatos Á. Horváth Z. Ábrahám & Gomez & Shalom i.
3 Zsozsoka 4pk 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Kulik Farm i.
4 Zorro SCA 4pher 1800 Angyal A. Z. Ozvar Jozic i.
5 Vezuvián 5stpm 1800 Lakatos Cs. Borbély J. Judit i.
6 Protecta Ferm 5pk 1800 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
7 Victoria TIM 5stpk 1800 G. Zolnaji A. Horvatski Tisma i.