Év/Year:
Versenynap/Date:

2019.11.30. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
35 13:35 PRÓBAFUTAM 1900A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Wrangel M 5stpher 1900 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
2 Zsóka 4pk 1900 Vezér Emese Vicen P. Primusz i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
59 13:05 Q59 KVALIFIKÁCIÓ 1800
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Boszi 2pk 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Kulik Farm i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
60 13:20 Q60 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Alicia Sun 3pk 1800 Horváth Z. Lakatos Á. Shalom i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
I. 371 14:00 BOGÁRZÓI HENDIKEP 1960
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Jubilee Hut 10pk 1960 Kaczkó Edit Horváth Z. Kárai i.
2 Vadonc SB 5stpm 1960 Szalay T. am. Borbély J. Tabak Bank i.
3 Nubia 12pk 1960 Takács K. am. Árokszállási P. Cseperke & TBZS i.
4 Top Up 7sher 1960 Horváth Z. Horváth Z. MilKiZo i.
5 Tiko Time 7pm 1960 Weber Zs. Lakatos Á. Shalom i.
6 Útonálló 6pm 1960 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
7 Zoom Photo 4stpk 1960 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
8 Victoria Top Secret 5stpk 1960 Kolozsi L. Kolozsi L. Wuti-Ali i.
9 Sziklaszirt 8pk 1980 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
10 Tequila Hush 7vlpm 2000 Árokszállási P. Árokszállási P. Cseperke & Jola & Imola
11 White Plains 6sk 2000 ifj. Kulik F. ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
II. 372 14:30 TONNYÓ DÍJ 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Andy Baby 3pk 1800 ifj. Kulik F. Kolozsi L. Kulik Farm i.
2 Zárkózott 4stpher 1800 Kolozsi J. Kolozsi L. Diadora II. i.
3 Abrakadabra 3pher 1800 Fazekas Andrea am. Fazekas I. C'est la Guerre i.
4 Zalai Srác 4pher 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
5 Appaloosa 3stpher 1800 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
6 Zita Királynő 4sk 1800 Fazekas I. Fazekas I. Fertilitas i.
7 Zénó PS 4pm 1800 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
III. 373 15:00 DR. NÉMETH ANDRÁS EMLÉKVERSENY 2400A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Magic Bucks 6pm 2400 Kaczkó Edit Horváth Z. Kárai i.
2 Violetta 5stpk 2400 G. Zolnaji G. Zolnaji Jozic i.
3 Zabrina 6stpk 2400 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
4 Very Nice Photo 5stpk 2400 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
5 Victoria TIM 5stpk 2400 A. Horvatski A. Horvatski Tisma i.
6 Up All Night 6pk 2400 Varga S. Varga S. Libero i.
7 Betty Evo 6pk 2400 Kolozsi L. Kolozsi L. Wuti i.
8 Zolta 4stpm 2400 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IV. 374 15:30 KULIK FARM DÍJA HENDIKEP 1960
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Rolling Stones 9pher 1960 Wochner J. Árokszállási P. Gesztus i.
2 Tiny Angel 7pk 1960 Veres L. Veres L. Diadora III. i.
3 Vadóc Gitta 5stpk 1960 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
4 Spar Lady 8pk 1960 Mandich R. Borbély J. Dönci i.
5 Zaharova M 4stpk 1960 Árokszállási P. Árokszállási P. Mupi i.
6 Unipress 6stpk 1960 Kolozsi L. ifj. Kulik F. Kulik Farm II. i.
7 Velence R. 5pk 1960 Juhász B. Juhász B. M. i.
8 Vesna 5pk 1960 Fazekas I. Fazekas I. Pimri i.
9 Urban Legend 6pm 1980 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
10 Tommy Lee 7pm 2000 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
V. 375 16:00 OROSHÁZA VÁROS NAGYDÍJA - NAGY LÁSZLÓ EMLÉKVERSENY 1800A
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Nadir Three 12pher 1800 A. Horvatski A. Horvatski Horvatski i.
2 Zeal Di Girifalco 4pm 1800 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
3 Sanger MS 9pher 1800 Kolozsi S. G. Zolnaji Ötösbefutó i.
4 Zante Font 4pk 1800 D. Katanic G. Zolnaji Stable Deák
5 Rocky HR 7stpm 1800 Juhász B. Juhász B. Gmajnic i.
6 Villám Ville 5pher 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Simon's i.
7 Übü király 6stpm 1800 Márton L. Márton L. AMMA i.
8 Unique Vil 6stpm 1800 Balogh R. am. Papp I. Gyolai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VI. 376 16:30 OROSHÁZI BARÁTOK - HORVÁT DEZSŐ ÉS KŐMŰVES FERENC EV. 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zselnice 4pk 1900 Wochner J. Árokszállási P. Gesztus i.
2 Wasserfall 5stpk 1900 Veres Éva Veres L. V & V i.
3 Zénó Boko 4stpher 1900 Varga S. Budai A. Diadora i.
4 Zongorista 4pher 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
5 Zaltic 4pm 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
6 Zafira 4pk 1900 Márton L. Márton L. Gyolai III. i.
7 Adamo Fling 3stpm 1900 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
8 Zephürosz 4stpher 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
9 Acélos Fiú 3sm 1900 Juhász B. Juhász B. M. i.
10 Atom Maki 3pm 1900 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
11 Anikó 3pk 1900 Fazekas I. Fazekas I. Zsálek i.
12 Zara Noble BD 4pk 1900 Z. Vukosavljev G. Zolnaji BD Versenyló II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VII. 377 17:00 BAKA HENDIKEP 4200
Versenydíj: 1 100 000 Ft (550 000, 275 000, 130 000, 90 000, 55 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Miki 13stpm 4200 Lakatos Cs. Kelemen T. Viktória i.
2 Olmo Jet 11sher 4200 Varga S. Reischl G. Aquadrom i.
3 Unique Noble 6stpk 4220 D. Katanic G. Zolnaji BD Versenyló II. i.
4 Trónörökös 7pm 4220 Kelemen T. Kelemen T. Viktória i.
5 Ultimate Ugri 6pm 4240 G. Zolnaji G. Zolnaji Ötösbefutó i.
6 Timiko 7pm 4240 Papp K. Papp K. Dorina horse & Übleis i.
7 Lingot AT 4sm 4260 Juhász B. Juhász B. Endre i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VIII. 378 17:30 GY + GY ISTÁLLÓ DÍJA HENDIKEP 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Pozsony 10pk 1800 Fazekas Andrea am. Vicen P. Primusz i.
2 Ziccer 4pk 1800 Nyilasi B Juhász B. Mijami i.
3 Ultra Lady 6pk 1800 Weber Zs. Lakatos Á. Shalom i.
4 Vihar RG 5pm 1800 Papp K. Papp K. Dorina horse & Übleis i.
5 Zsozsoka 4pk 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Kulik Farm i.
6 Noble Rose 12pher 1800 Budai A. Budai A. Diadora i.
7 Trendy Girl 7sk 1800 Kolozsi J. Kolozsi L. DexMol i.
8 She's Vivienne 8sk 1800 G. Zolnaji Vicen P. Primusz i.
9 Velocity 5pher 1800 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
10 Tiara Boss 7pk 1800 Horváth Z. Horváth Z. Gomez & Shalom i.
11 Vola Gatto 5stpk 1800 Márton L. Márton L. Bagaméri i.
12 Usain 6stpher 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IX. 379 18:00 OROSHÁZI LOVAS EGYESÜLET DÍJA HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Reménység 9vlpher 1900 Budai A. Budai A. Kőbánya SC Boxing i.
2 San Francisco 8stpher 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
3 Salihamidzic 8vlpm 1900 Márton L. Márton L. AMMA i.
4 Asterix Evo 7pher 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Szilvi i.
5 Uránia RG 6pk 1900 G. Zolnaji G. Zolnaji Ötösbefutó i.
6 King's Call 6stpher 1900 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
7 Uzsorásnő 6pk 1900 Juhász B. Juhász B. Rádiházi i.
8 Sensation 8pher 1900 D. Katanic Vicen P. Primusz i.
9 Szilvás 8pher 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.