Év/Year:
Versenynap/Date:

2020.06.20. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
12 13:35 PRÓBAFUTAM 1900A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bűbájos 4pk 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
2 Zapato 6pm 1900 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
13 13:20 Q13 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Chocolina 4stpk 1800 Hajnal T. Hajnal T. Tisma II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
I. 101 14:00 BÁJITAL DÍJ 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Tifany V. 4stpk 1800 Fazekas Andrea am. Z. Ozvar Varga i.
2 Bombay 4pher 1800 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
3 Antónia Schwim 5pk 1800 Varga S. Budai A. Diadora i.
4 Morris Tooma 5stpm 1800 Kolozsi J. Kolozsi L. Diadora II. i.
5 Bolide Laksmy 4pm 1800 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
6 Angelina Jolie 5pk 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
7 Aphrodité 5stpk 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
8 Apollo 5pher 1800 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
9 Zita Georgia 6stpk 1800 Poruben Tímea Vicen P. Camria i.
10 Be My Dream 4sk 1800 Vezér Emese Csordás E. E. and E. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
II. 102 14:30 GABRIELLA HENDIKEP 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Kincses 17pher 1800 Wochner J. Árokszállási P. Gesztus i.
2 Spar Lady 10pk 1800 Szalay T. am. Borbély J. Dönci i.
3 Trónörökös 9pm 1800 ifj. Veres L. Kelemen T. Viktória i.
4 Rock and Roll 11pk 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
5 Ugri King 8pk 1800 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
6 Timiko 9pher 1800 Fazekas Andrea am. Fazekas I. Dorina horse i.
7 Serafina Ketti 10stpk 1800 Szennovitz Adél Árokszállási P. MoPi i.
8 Titus Livius 9stpm 1800 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
III. 103 15:00 DOLORES HENDIKEP 1960
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Rosamundi 13stpk 1960 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
2 Beatriz Galindo A.T. 8pk 1960 Papp I. Papp I. Gyolai i.
3 Samuel Becket A.T. 9pm 1960 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
4 Sensation 10pher 1980 Vicen P. Vicen P. Primusz i.
5 Gigant Wings 7sher 1980 Csordás E. Csordás E. Laura i.
6 Vesna 7pk 1980 Fazekas I. Fazekas I. Pimri i.
7 Velocity 7pher 1980 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
8 Újpesti lány 8stpk 1980 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IV. 104 15:30 ZUBOLY DÍJ 1980
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Always Winner 5stpk 1980 ifj. Veres L. (-20) Kolozsi L. Diadora II. i.
2 Blue Moon 4pher 1980 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
3 Zénó PS 6pher 1980 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
4 Tell Vilma 9stpk 1980 Németh T. (-20) Juhász B. Macsek i.
5 Zum Glück 6stpk 2000 Csordás E. Csordás E. E. and E. i.
6 Zója 6pk 2000 Wochner J. (-20) Árokszállási P. Gesztus i.
7 Vegas 7pm 2000 Erdei P. (-20) Kolozsi L. Diadora II. i.
8 Zippy Boy 6pm 2020 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
9 Zalai Srác 6pher 2020 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
10 Zadar M 6stpher 2020 Papp I. Papp I. Gyolai i.
11 Agnella 5pk 2020 Farkas Gy. (-20) Juhász B. M. i.
12 ZimmeZoom 6sher 2020 Horváth Lilla (-20) Fazekas I. Pimri i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
V. 105 16:00 ANKÉT DÍJ 2400A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bazsiville 4pher 2400 Fazekas I. Fazekas I. Zsálek i.
2 Anybody 5pk 2400 Csordás E. Csordás E. E. and E. i.
3 Acélos Fiú 5sm 2400 Juhász B. Juhász B. M. i.
4 Apollo Creed 5stpher 2400 Márton L. Márton L. AMMA i.
5 Zitti Tutti 6pk 2400 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
6 Zénó Boko 6stpher 2400 Varga S. Budai A. Diadora i.
7 Vitalia 7pk 2400 Z. Ozvar Z. Ozvar Ozvar i.
8 Power Sofie 8pk 2400 Garai G. Horváth Z. Garai i.
9 Aladár LB 5pher 2400 Szokola L. Hajnal T. Napsugár i.
10 Zente 6pher 2400 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VI. 106 16:30 DIÓS HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Wrangel M 7stpher 1900 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
2 Machetta 11pk 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
3 Tiara Boss 9pk 1900 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
4 Vezuvián 7stpm 1900 Juhász B. Juhász B. Judit i.
5 Donia d'Aunay 8pk 1900 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
6 Angello 5pher 1900 Vezér Emese Csordás E. Nagyszájú i.
7 Livi Kickoff 9stpk 1900 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
8 Uncatchable 8pk 1900 Wochner J. Árokszállási P. Cseperke & Jola & Imola
9 Australian Gold 5pk 1900 Csordás E. Csordás E. Laura i.
10 Zongorista 6pher 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
11 Zagato 6pher 1900 Dénes Ákos Borbély J. Dönci i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VII. 107 17:00 MOUNT DÍJ 1800A
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Urzulina 8pk 1800 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
2 King's Call 8stpher 1800 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
3 Longines 7stpk 1800 Horváth Gy. Fazekas I. Pimri i.
4 Unika Vik 8pk 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Ötösbefutó i.
5 Disney HR 8sk 1800 Juhász B. Juhász B. Gmajnic i.
6 Asterix Evo 9pher 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Szilvi i.
7 Rangos Meteor 11pher 1800 Fazekas I. Fazekas I. Dorina horse i.
8 Vakarcs RG 7pher 1800 Csordás E. Vicen P. Primusz i.
9 Ritter HV 14stpm 1800 Nagy F. II. Reischl G. Aquadrom i.
10 Swarovski 10vlpher 1800 Balogh Bernadett Rutkai J. Berni i.
11 Ugolino Ans 8pher 1800 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
12 Vanilla Mms 7pk 1800 Varga S. Varga S. Surla i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VIII. 108 17:30 ZSÖRTÖLŐDŐ HENDIKEP 1800A
Versenydíj: 400 000 Ft (200 000, 100 000, 48 000, 32 000, 20 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Atom Maki 5pm 1800 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
2 Zumba 6pk 1800 Hegedűs S. am. Hajnal T. Építő i.
3 Noble Rose 14pher 1800 Budai A. Budai A. Diadora i.
4 Zlatan LIW 6stpher 1800 Lakatos Á. Kolozsi L. Shalom II. i.
5 Sholty Geri 10pk 1800 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
6 Sziklaszirt 10pk 1800 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
7 Sumi 10stpher 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
8 Tommy Lee 9pm 1800 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IX. 109 18:00 2020. ÉVI AMATŐR KUPA IV. FUTAMA HENDIKEP 2500A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bezique Va Bene 10pk 2500 Takács K. Árokszállási P. Cseperke & Jola & Imola
2 Under World 8stpher 2500 Pekker Gy. Csordás E. Laura i.
3 Timoko R. L. 8pm 2500 Deixler K. ifj. Döme I. Mr. Tomi i.
4 Vermont 7pher 2500 Illés G. Kolozsi L. Illés i.
5 Universal Boy 8stpm 2500 Gyolai Z. Márton L. Gyolai III. i.
6 Uzsorásnő 8pk 2500 Nagyváry Andrea Juhász B. Rádiházi i.
7 Lingot AT 6sm 2500 Fazekas Andrea Juhász B. Endre i.
8 Betty Evo 8pk 2500 Vután Gy. Kolozsi L. Wuti i.