Év/Year:
Versenynap/Date:

2020.10.17. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
38 13:15 Q38 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Coco Chanel 3stpk 1800 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
2 Ciklon Fox 3pher 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
39 13:30 Q39 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zelma RG 6pk 1800 Varga S. Reischl G. Aquadrom i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
I. 261 14:00 ISTIS DARNOPERLE DÍJ 1900A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Aphrodité 5stpk 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
2 Before I Know 4pk 1900 Budai A. Budai A. Diadora i.
3 Zizzenő 6pk 1900 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
4 Best Boy 4stpher 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
5 Andolina 5pk 1900 Lakatos Á. Lakatos Á. Mesterhármas i.
6 Bershka Noble BD 4pk 1900 A. Horvatski G. Zolnaji Dumitru III. i.
7 Benji 4stpm 1900 Fazekas I. Fazekas I. Lumina i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
II. 262 14:30 CHAKKO FRAN HENDIKEP 2400A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Donia d'Aunay 8pk 2400 Lakatos Á. Kolozsi L. Szilvi i.
2 Zephürosz 6stpher 2400 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
3 Machetta 11pk 2400 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
4 Bezique Va Bene 10pk 2400 ifj. Döme I. ifj. Döme I. Cseperke & Jola & Imola II. i.
5 Zumba 6pk 2400 Hegedűs S. am. Lakatos Á. Építő II. i.
6 Ajándék 5pk 2400 Kolozsi L. Kolozsi L. Vica i.
7 Sensation 10pher 2400 Miskolcsik V. Vicen P. Primusz i.
8 Overnight 13pher 2400 Budai A. Budai A. Diadora i.
9 Sholty Geri 10pk 2400 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
10 ZimmeZoom 6sher 2400 Fazekas I. Fazekas I. Pimri i.
11 Wasserfall 7stpk 2400 ifj. Veres L. Veres L. V & V i.
12 AronChupa 5pher 2400 Nagyváry Andrea am. Fazekas I. Pimri i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
III. 263 15:00 FEKETE LÁSZLÓ EMLÉKVERSENY 1800A
Versenydíj: 700 000 Ft (350 000, 175 000, 84 000, 56 000, 35 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Rocky HR 9stpm 1800 Juhász B. Juhász B. Gmajnic i.
2 Unique Vil 8stpm 1800 Papp I. Papp I. Gyolai i.
3 Urzulina 8pk 1800 Lakatos Cs. Hajnal T. Napsugár i.
4 Unika Vik 8pk 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Ötösbefutó i.
5 Longines 7stpk 1800 Horváth Gy. Fazekas I. Pimri i.
6 Zapato 6pm 1800 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
7 Grand Illusion 8stpher 1800 T. Tietz Csordás E. Laura i.
8 Timiko 9pher 1800 Fazekas I. Fazekas I. Dorina horse i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IV. 264 15:30 ELEGANT YANKEE DÍJ 1980
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zárkózz! 6pk 1980 Kárai J. (-20) Kolozsi L. Diadora II. i.
2 Boszi 4pk 1980 Kolozsi L. Kolozsi L. Kulik Farm i.
3 Zója 6pk 2000 Wochner J. (-20) Árokszállási P. Gesztus i.
4 Anna 5pk 2000 Farkas Gy. (-20) Juhász B. Rádiházi i.
5 Always Winner 5stpk 2000 ifj. Veres L. (-20) Kolozsi L. Diadora II. i.
6 Appaloosa 5stpher 2000 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
7 Farya BD 4pk 2020 Budai A. Budai A. BD Versenyló VI. i.
8 Zippy Boy 6pm 2020 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
9 Allegra 5stpk 2020 Fejszés Kitti (-20) Horváth Z. Gomez i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
V. 265 16:00 SZEGEDY ISTVÁN EMLÉKVERSENY 1900A
Versenydíj: 1 200 000 Ft (600 000, 300 000, 144 000, 96 000, 60 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Újrázz! 8pm 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Szilvi i.
2 Villám Ville 7pher 1900 G. Zolnaji G. Zolnaji Simon's i.
3 Uránia RG 8pk 1900 Angyal A. Z. Ozvar Ötösbefutó II. i.
4 Alfa Boy 5pm 1900 Lakatos Cs. Hajnal T. L. & L. i.
5 Vital RG 7pm 1900 Hajnal T. Hajnal T. Aquadrom-Napsugár i.
6 Time To Say Goodbye 9stpm 1900 Márton L. Márton L. AMMA i.
7 Alexander U.R. 7fher 1900 J. Sagaj Rutkai J. Prolongo i.
8 Milliondollar Lux 15stpm 1900 T. Tietz Csordás E. Laura i.
9 Zitti Tutti 6pk 1900 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VI. 266 16:30 NEBULÓ HENDIKEP 1960
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Rosamundi 13stpk 1960 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
2 Vesna 7pk 1960 Fazekas I. Fazekas I. Pimri i.
3 Uptown Boy M 8fher 1960 Miskolcsik V. Vicen P. Primusz i.
4 Usain 8stpher 1960 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
5 Beatriz Galindo A.T. 8pk 1960 Kolozsi S. Papp I. Gyolai i.
6 Protecta Ferm 7pk 1960 Papp I. Papp I. Gyolai i.
7 Übü király 8stpm 1980 Márton L. Márton L. AMMA i.
8 Szilvás 10pher 1980 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VII. 267 17:00 106. HUNGÁRIA DÍJ (NÜL-VIII.) 2560
Versenydíj: 4 000 000 Ft (2 000 000, 1 000 000, 480 000, 320 000, 200 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bazsiville 4pher 2560 Fazekas I. Fazekas I. Zsálek i.
2 Olympia Hazelaar 4sk 2560 T. Tietz R. Gramüller Stall Gramüller & Holzapfel
3 Borutka 4pk 2560 Hajnal T. Hajnal T. HBV i.
4 Bonus RG 4pm 2560 Angyal A. G. Zolnaji Ötösbefutó i.
5 Bonaparte Boss 4stpher 2560 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
6 Italiano KP 5stpher 2600 R. Haller R. Haller Stall Gassner & Planitzer
7 Atomanti M 5stpm 2600 G. Zolnaji G. Zolnaji Horvatski i.
8 Maugli 5pher 2600 Janko Sagaj Janko Sagaj Ekipa II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VIII. 268 17:30 MARSCHALL NORBERT EMLÉKVERSENY - AMATŐRVERSENY HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Tündérrózsa 9pk 1900 Illés G. Kolozsi L. Illés i.
2 Adolfina B. 5stpk 1900 Simon Gréta Márton L. Gyolai III. i.
3 Urban Legend 8pm 1900 Pekker Gy. Csordás E. Laura i.
4 Unigena Sun 8stpk 1900 Tänczer T. Horváth Z. Gomez i.
5 Ugolino Ans 8pher 1900 Gyolai Z. Papp I. Gyolai i.
6 Betty Evo 8pk 1900 Vután Gy. Kolozsi L. Wuti i.
7 Agnella 5pk 1900 Fazekas Andrea Juhász B. M. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IX. 269 18:00 MARSCHALL JÓZSEF EMLÉKVERSENY (Group III) (NÜL-VII.) 1800A
Versenydíj: 9 000 000 Ft (4 500 000, 2 250 000, 1 080 000, 720 000, 450 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Victory Knick 9vlpher 1800 T. Tietz R. Gramüller Laura II. i.
2 Take Me Home 9pher 1800 J. Sagaj Z. Osterc Osterc i.
3 Zante Laser 6pk 1800 W. Ruth W. Ruth Gokesch i.
4 Amy del Duomo 5pk 1800 V. Pribic V. Pribic Dream Catcher i.
5 Zsenerőz 6pk 1800 Angyal A. Z. Ozvar Ötösbefutó II. i.
6 Zeal Di Girifalco 6pm 1800 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
7 Unno del Duomo 8pm 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Simon's i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
X. 270 18:30 ISTIS DIDIE HENDIKEP 1900A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Verbena SB 7pk 1900 Keserű K. Kolozsi L. Inter i.
2 Swarovski 10vlpher 1900 Balogh Bernadett Rutkai J. Berni i.
3 Villeneuve 7stpm 1900 Miskolcsik V. Vicen P. Primusz i.
4 Topmodell 9vlpk 1900 Fejszés Kitti Horváth Z. MilKiZo i.
5 Sumi 10stpher 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
6 Under World 8stpher 1900 T. Tietz Csordás E. Laura i.
7 Zadar M 6stpher 1900 Papp I. Papp I. Gyolai i.
8 Zselnice 6pk 1900 Árokszállási P. Árokszállási P. Gesztus i.