Év/Year:
Versenynap/Date:

2020.11.07. - Budapest-Kincsem Park

Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
41 13:30 Q41 KVALIFIKÁCIÓ 1800A
Versenydíj: 0 Ft
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Creatine 3sher 1800 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
I. 288 14:00 OMNIA HENDIKEP I. RÉSZ 1900A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zizzenő 6pk 1900 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
2 Rock and Roll 11pk 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
3 Zója 6pk 1900 ifj. Döme I. Árokszállási P. Gesztus i.
4 Tommy Lee 9pm 1900 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
5 Anikó 5pk 1900 Zalai G. Kovács J. Makonya i.
6 Verbena SB 7pk 1900 Keserű K. Kolozsi L. Inter i.
7 Atom Maki 5pm 1900 Kovács J. Kovács J. Makonya i.
8 Zongorista 6pher 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
9 Victoria Top Secret 7stpk 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. Wuti i.
10 Anna 5pk 1900 Farkas Gy. Juhász B. Rádiházi i.
11 Trónörökös 9pm 1900 ifj. Veres L. Kelemen T. Viktória i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
II. 289 14:30 SÁMSON DÍJ 1980
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Be My Dream 4sk 1980 Dukai T. (-20) Z. Ozvar Ötösbefutó II. i.
2 Louise Armstrong A.T. 4pm 1980 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
3 Beyoncé 4pk 1980 Horváth Z. Horváth Z. MilKiZo i.
4 Aviator 5pher 1980 Nyilasi B Hajnal T. Mijami III. i.
5 Aranypók 5sher 2000 Garai G. (-20) Horváth Z. Garai i.
6 Brigitta Gold BD 4pk 2000 Miskolcsik V. (-20) G. Zolnaji BD Versenyló II. i.
7 Tifany V. 4stpk 2000 T. Varga am. Z. Ozvar Varga i.
8 Bing Crosby AT 4stpm 2000 Várhidi R. Várhidi R. Mr. Tomi i.
9 Inez Foxx A.T. 5pk 2020 B. Skenderovic J. Gabric Animal Trade II. i.
10 Zalai Srác 6pher 2020 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
11 Always Winner 5stpk 2020 ifj. Veres L. (-20) Kolozsi L. Diadora II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
III. 290 15:00 NYERETLENEK VERSENYE 1800A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Bazsa Rosa 4stpk 1800 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
2 Jos K 5pher 1800 Turbucz S. am. Hajnal T. Big Five i.
3 Brava RG 4pk 1800 Hegedűs T. G. Zolnaji Jozic i.
4 Bosphorus N 4stpher 1800 A. Horvatski Z. Ozvar Ozvar i.
5 Aranyérem M 5pk 1800 Z. Ozvar Z. Ozvar Mezőhegyesi II. i.
6 Bvlgari SS 4pk 1800 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
7 Bronz Boy 4stpher 1800 Várhidi R. Várhidi R. Mr. Tomi i.
8 Bershka Noble BD 4pk 1800 G. Zolnaji G. Zolnaji Dumitru III. i.
9 Blazing Speed 4pm 1800 Kolozsi L. Kolozsi L. Diadora II. i.
10 Farinelli 4sm 1800 Kolozsi J. Kolozsi L. Diadora II. i.
11 Berna Queen M 4stpk 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
12 Kincsem Boko 4pk 1800 Horváth Z. Horváth Z. Gomez i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IV. 291 15:30 FÖVENY DÍJ 1900A
Versenydíj: 600 000 Ft (300 000, 150 000, 72 000, 48 000, 30 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Zara Mia 6pk 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
2 Acélos Fiú 5sm 1900 Juhász B. Juhász B. M. i.
3 Zénó Boko 6stpher 1900 Boros K. Budai A. B. Viki i.
4 Vitalia 7pk 1900 Z. Ozvar Z. Ozvar Ozvar i.
5 Adamo Fling 5stpm 1900 Csordás E. Csordás E. Laura i.
6 Zente 6pher 1900 Tänczer T. am. Horváth Z. Gomez i.
7 Apollo Creed 5stpher 1900 Márton L. Márton L. AMMA i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
V. 292 16:00 KÖZTÁRSASÁGI DÍJ (NÜL-IX.) 2400A
Versenydíj: 2 000 000 Ft (1 000 000, 500 000, 240 000, 160 000, 100 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Sirol Axe 10pher 2400 M. Tasic M. Tasic Tasic i.
2 Vital RG 7pm 2400 Lakatos Cs. Hajnal T. Aquadrom-Napsugár i.
3 Zsenerőz 6pk 2400 Angyal A. Z. Ozvar Ötösbefutó II. i.
4 Zeal Di Girifalco 6pm 2400 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
5 Újrázz! 8pm 2400 Kolozsi L. Kolozsi L. Szilvi i.
6 Take Me Home 9pher 2400 J. Sagaj Z. Osterc Osterc i.
7 Vittorina Jet 7pk 2400 D. Zorko D. Zorko T-Pirc i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VI. 293 16:30 ŐSZI RIVALDA HENDIKEP - KŐBÁNYA SC ÖKÖLVÍVÓ SZAKOSZTÁLY DÍJA 1900A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Vezér 7pher 1900 Péter Réka Weber Zs. Kecsap i.
2 Vitya 7pher 1900 Lakatos A. Varga S. Mi-Só i.
3 Utódló 8pher 1900 ifj. Turbucz S. Horváth Z. Ábrahám & Gomez i.
4 Reménység 11vlpher 1900 Vidák J. Budai A. Kőbánya SC Boxing i.
5 Ultra Lady 8pk 1900 Nyári B. Weber Zs. Kecsap i.
6 Urban Legend 8pm 1900 Lukácsi Antónia Csordás E. Laura i.
7 Universal Boy 8stpm 1900 Csapkovits T. Márton L. Gyolai III. i.
8 Ügyeske 8pk 1900 Pesti A. Kolozsi L. Shalom II. i.
9 Ugolino Ans 8pher 1900 Czinege Erika Papp I. Gyolai i.
10 Zlatan LIW 6stpher 1900 Turbucz G. Lakatos Á. Shalom i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VII. 294 17:00 NANÁ DÍJ 1960
Versenydíj: 1 200 000 Ft (600 000, 300 000, 144 000, 96 000, 60 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Heros De Bry 4sm 1960 H. Brandstatter jun. S. Fischer BD Versenyló V. i.
2 Unika Vik 8pk 1960 G. Zolnaji G. Zolnaji Ötösbefutó i.
3 Maugli 5pher 1960 Janko Sagaj Janko Sagaj Ekipa II. i.
4 Promo Kemp 7pm 1980 Varga S. Rutkai J. Prolongo i.
5 Alexander U.R. 7fher 1980 J. Sagaj Rutkai J. Prolongo i.
6 Gideon H. Renka 8pher 1980 Hajnal T. Hajnal T. Napsugár i.
7 Milliondollar Lux 15stpm 1980 Vezér Emese Csordás E. Laura i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
VIII. 295 17:30 OMNIA HENDIKEP II. RÉSZ 1900A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Ugri King 8pk 1900 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
2 Zafira 6pk 1900 Tänczer T. am. Horváth Z. Mozi i.
3 Donia d'Aunay 8pk 1900 Lakatos Á. Kolozsi L. Szilvi i.
4 Uzsok 8stpk 1900 Kolozsi J. Kolozsi L. Agaras i.
5 Vadonc SB 7stpm 1900 Vudi L. Török I. Tabak Bank i.
6 Zelida 6stpk 1900 Farkas Gy. Juhász B. MEZIRI
7 Zselnice 6pk 1900 Wochner J. Árokszállási P. Gesztus i.
8 Aphrodité 5stpk 1900 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
9 Serafina Ketti 10stpk 1900 Szennovitz Adél Árokszállási P. MoPi i.
10 Zsófia RG 6stpk 1900 Kolozsi L. Kolozsi L. No Fear i.
11 Zephürosz 6stpher 1900 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
IX. 296 18:00 ŐSZI KANCA DÍJ 1960
Versenydíj: 1 500 000 Ft (750 000, 375 000, 180 000, 120 000, 75 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Balerina R. 4pk 1960 J. Sagaj Rutkai J. Prolongo i.
2 Farya BD 4pk 1960 Kolozsi L. Kolozsi L. BD Versenyló i.
3 Berill Lady 4pk 1960 Varga S. Rutkai J. Prolongo i.
4 Borutka 4pk 1960 Lakatos Cs. Hajnal T. HBV i.
5 Sugar Babe A.T. 5pk 2000 Fazekas I. J. Gabric Animal Trade II. i.
6 Adriana Asti 5pk 2000 V. Mazsity V. Mazsity Hico i.
7 Zóna 6stpk 2020 Csordás E. Csordás E. BBKR i.
8 Uránia RG 8pk 2020 Angyal A. Z. Ozvar Ötösbefutó II. i.
Napi
Daily
Éves
Yearly
Start
Time
Futam neve
Race name
Táv (m)
Dist. (m)
X. 297 18:30 RÖPKE HENDIKEP 1800A
Versenydíj: 500 000 Ft (250 000, 125 000, 60 000, 40 000, 25 000)
Prg. sz.
Nr.
Ló neve
Horse
Kor, Szín, Nem
Age, Color, Sex
Ló távja
Distance
Hajtó
Driver
Idomár
Trainer
Istálló
Stable
1 Anybody 5pk 1800 Csordás E. Csordás E. E. and E. i.
2 San Francisco 10stpher 1800 Komáromi Krisztina Nagy F. II. Mount i.
3 Villeneuve 7stpm 1800 Miskolcsik V. Vicen P. Primusz i.
4 Rosamundi 13stpk 1800 Kárai J. Horváth Z. Kárai i.
5 Vihar RG 7pher 1800 ifj. Veres L. Várhidi R. Dexi i.
6 Ördög Hegedűse 13pher 1800 Nagy F. II. Nagy F. II. Mount i.
7 Winner Boy 7stpher 1800 Szennovitz Adél Árokszállási P. MoPi i.
8 She's Vivienne 10sk 1800 R. Cincurak Vicen P. Primusz i.
9 Magic Bucks 8pm 1800 Kaczkó Edit Horváth Z. Kárai i.
10 Rocky HR 9stpm 1800 Juhász B. Juhász B. Gmajnic i.