/ by /   A nap híre / 0 comments

Sanger MS duplázott

Nyolc ló állt starthoz a napi főversenyben a 600.000 forinttal díjazott Imike Díjban, mert lejelentették Milady Amokot (5). A fordulóstartos versenyben Sanger MS kihasználta remek beállítását és starthelyét, így ő vezetett a jól együtt haladó mezőny előtt. A befutóban szinte a teljes mezőny megindult, de Sanger MS és Goran Zolnai minden támadást visszaverve megnyerte a versenyt. Vince Béla tulajdonos lova ennél jobban nem is kezdhette volna az idei szezont, két start két győzelem és 500.000 forint nyeremény a 2019-es mérlege. A dobogó második fokán a Sennyey Géza Emlékverseny egyik favoritja, Victory Kinck végzett Papp Istvánnal, míg a harmadik istállótársa, Oldtimer Diamant lett Angyal Andorral.
A nap további eseményei távirati stílusban:
Zoro Boy most is jól futott és legutóbbi második helye után győzött az első futamban.
Testvér küzdelmet hozott a második futam, Wasserfall és Veres Éva volt a jobb.
A harmadik futamban Villám RG hozta a papírformát.
Rocky HR már múlthéten is jól ment, ezt trénerével a negyedik futamban is bizonyította.
Ugolino Ans sikere sem volt meglepetés az Amatőrversenyben.
A jackpotos záró futamban a legnagyobb favorit Uzsok ugrott, Uncia pedig végig vezetve győzött.

Következő hazai ügetőversenynap február 9-én szombaton 14:00 órakor lesz a Kincsem Parkban!