/ by /   Friss hírek / 0 comments

Tippmix 2020/20. hét Hétfő-szerda

Legnépszerűbb események (kiegészítő fogadásokkal együtt):

 

Lokomotív Gomel – Krumkacsi Minszk (Labdarúgás, Fehérorosz 2.)                                      117 179 fogadás       

FK Asgabat – Sagadam Türkmenbasi (Labdarúgás, Türkmenisztáni bajnokság)             112 323 fogadás

Merw Mari – Altin Aszir Asgabat (Labdarúgás, Türkmenisztáni bajnokság)                            105 090 fogadás

Nebitcsi Balkanabat – Ahal FK (Labdarúgás, Türkmenisztáni bajnokság)                                97 740 fogadás

Nebitcsi Balkanabat Tartalék – Ahal FK Tartalék (Labdarúgás, Türkmenisztáni tartalékb.)    72 576 fogadás

 

Legtöbb kifizetett nyeremény (kiegészítő fogadásokkal együtt):

 

Lokomotív Gomel – Krumkacsi Minszk (Labdarúgás, Fehérorosz 2.)                                      30,13 millió Ft

Ice Gang – Six Trolls (Jégkorong, Orosz Liga Pro (3×10 perc))                                                19,79 millió Ft

Nebitcsi Balkanabat – Ahal FK (Labdarúgás, Türkmenisztáni bajnokság)                                16,46 millió Ft

Ashdod – Hapoel Beer Sheva (Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés)                                          15,61 millió Ft

FK Asgabat – Sagadam Türkmenbasi (Labdarúgás, Türkmenisztáni bajnokság)                      15,40 millió Ft

 

Kiemelt fogadási érdekességek:

 

  • Nagy nap volt a tegnapi a honi futball-rajongóknak, hiszen hosszú idő után ismét NB I-es csapatokat láthattak a tévéképernyők előtt. Ez még akkor is nagy szó, ha a találkozó a felkészülést szolgálta, és a helyszínen természetesen nem tekinthették meg szurkolók. A zöld-fehérek otthonában lejátszott mérkőzésen a bajnokságban élen álló Ferencváros magabiztos, 2-0-s győzelmet aratott a Zalaegerszeg ellen. Aki jól érezte, hogy az FTC nyerni fog de a csapatok támadójátéka még nem lesz lehengerlő, az „1X2 + Gólszám 3,5” fogadási soron 2,55-ös nyereményszorzót könyvelhetett el a helyes tippel.
  • Hétfőre csúszott a fehérorosz másodosztályú bajnokság negyedik fordulójának zárótalálkozója, ahol a Lokomotív Gomel esélyt sem hagyva gázolt át ellenfelén (4-0), így a szezonban már 12 találatot szerzett az otthon lejátszott három bajnokiján. Nem meglepő, hogy fogadóink is nagy arányban érezték, hogy ismét megéri a „Gólszám 2,5” piac „Több, mint 2,5” kimenetelére tenni pénzüket, a tippek 92 százaléka be is zsebelhette a 1,50-es oddsot.
  • A türkmenisztáni labdarúgó-bajnokság hétközi fordulójában a listavezető Ahal FK a Nebitcsi Balkanabat otthonából is elvitte a három pontot, igaz, ezúttal hátrányból kellett fordítania, és végül 2-1-es győzelmet aratott. A tippek 57 százaléka helyesen érkezett a „Gólszám” piacra, ahol a „2-3” találat 2,05-ös oddsot ért a jól tippelőknek.

 

Legmagasabb nyerő oddsok:

 

Lokomotív Gomel – Krumkacsi Minszk (Labdarúgás, Fehérorosz 2.)

Pontos végeredmény (Nyertes tipp: Lokomotív Gomel 4:0, nyertes odds: 36,00)

 

Pribram – Vysehrad (Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés)
Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény (Nyertes tipp: Pribram 1:0/ Pribram 2:1, nyertes odds: 31,00)

 

Vitkovice – Ostrava (Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés)
Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény (Nyertes tipp: Ostrava 1:0/ Ostrava 2:0, nyertes odds: 26,00)

 

Merw Mari Tartalék – Altin Aszir Asgabat Tartalék (Labdarúgás, Türkmenisztáni tartalékbajnokság)

Pontos végeredmény (Nyertes tipp: Altin Aszir Asgabat Tartalék 6:0, nyertes odds: 26,00)

 

Ceske Budejovice – MAS Taborsko (Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés)
Pontos végeredmény (Nyertes tipp: Ceske Budejovice 5:1, nyertes odds: 24,00)

 

Kiemelt esemény:


FTC – ZTE 2:0 (Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés)

1X2 (helyes tipp: FTC, helyes tippek aránya: 88 %, nyertes odds: 1,45)
Gólszám 3,5 (helyes tipp: Kevesebb, mint 3,5, helyes tippek aránya: 3 %, nyertes odds: 1,60)

Pontos végeredmény (helyes tipp: FTC 2:0, helyes tippek aránya: 7 %, nyertes odds: 8,00)

Hendikep 0:2 (helyes tipp: Döntetlen, helyes tippek aránya: 60 %, nyertes odds: 4,30)

 

 

Legügyesebb Tippmix-fogadók:

 

Egy mezőhegyesi Tippmix-játékos 5 000 Ft-os téttel, 9-es kötés típusú fogadással 369 907 Ft-ot nyert.

 

Asztalitenisz A. Sahakyan – M. Hovanhannisyan A mérkőzés győztese M. Hovanhannisyan 1,14 Nyertes
Jégkorong Ice Warriors – Rockets (3×10 perc) Gólszám 5,5 Több, mint 5,5 1,70 Nyertes
Asztalitenisz V. Safonov – V. Bazilevsky A mérkőzés győztese V. Bazilevsky 1,30 Nyertes
Darts K. Ratajski – A. Alcinas A mérkőzés győztese K. Ratajski 1,30 Nyertes
Darts Jam. Hughes – D. Labanauskas A mérkőzés győztese Jam. Hughes 1,65 Nyertes
Asztalitenisz Yur. Gavrilov – S. Kosarev A mérkőzés győztese S. Kosarev 1,35 Nyertes
Asztalitenisz A.D. Volkov – E. Glazun A mérkőzés győztese A.D. Volkov 1,25 Nyertes
Kosárlabda Nandaime – Leones de Managua Hendikep 35,5 Leones de Managua -35,5 2,95 Nyertes
Kosárlabda Matagalpa – León Hendikep -35,5 Matagalpa -35,5 2,75 Nyertes

 

Egy budapesti Tippmix-játékos 3*2 000 Ft-os téttel, 3-as kötés típusú fogadással 3*281 250 Ft-ot nyert.

 

Labdarúgás Merw Mari – Altin Aszir Asgabat Pontos végeredmények Altin Aszir Asgabat 4:0, 5:0, 6:0 6,00 Nyertes
Labdarúgás Nebitcsi Balkanabat – Ahal FK Pontos végeredmények Ahal FK 2:1, 3:1, 4:1 3,75 Nyertes
Labdarúgás FK Asgabat – Sagadam Türkmenbasi Pontos végeredmény Döntetlen 1:1 6,25 Nyertes

 

Egy budapesti Tippmix-játékos 1 000 Ft-os téttel, 2-es kötés típusú fogadással 272 000 Ft-ot nyert.

 

Labdarúgás Pribram – Vysehrad Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény Pribram 1:0/Pribram 2:1 32,00 Nyertes
Labdarúgás Ceske Budejovice – MAS Taborsko Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény Ceske Budejovice 2:0/4+ gól (összesen) 8,50 Nyertes

 

Egy debreceni Tippmix-játékos 100 Ft-os alaptéttel (összesen 3 600 Ft-os téttel), 7/9-es kombináció típusú fogadással 224 750 Ft-ot nyert.

 

Jégkorong Kings Town – Reactivatory (3×10 perc) 1X2 Kings Town 2,15 Nyertes
Asztalitenisz D. Reitspies – A. Gavlas A mérkőzés győztese A. Gavlas 1,70 Nyertes
Röplabda Ural Energy – Ural Mountains (női) A mérkőzés győztese Ural Energy 1,90 Nyertes
Asztalitenisz J. Kleprlik – M. Horejsi A mérkőzés győztese M. Horejsi 1,40 Nyertes
Jégkorong Ice Gang – Six Trolls (3×10 perc) 1X2 Ice Gang 2,05 Nyertes
Darts Dav. Evans – A. Monk A mérkőzés győztese Dav. Evans 1,60 Nyertes
Jégkorong Moszkva Eshelon – Four Icebreakers (3×10 perc) 1X2 Moszkva Eshelon 2,35 Nyertes
Darts A. Huckvale – Sco. Mitchell A mérkőzés győztese Sco. Mitchell 1,60 Nyertes
Kosárlabda Ecole de Basket Douala – Le Nkam A mérkőzés győztese Le Nkam 1,65 Nyertes

 

Egy debreceni Tippmix-játékos 2 000 Ft-os téttel, 10-es kötés típusú fogadással 182 965 Ft-ot nyert, illetve 200 Ft-os alaptéttel (összesen 2 000 Ft-os téttel), 9/10-es kombináció típusú fogadással 120 967 Ft-ot nyert.

 

Labdarúgás Bnei Yehuda TA – Hapoel TA 1X2 Döntetlen 3,35 (1,00) Törölt
Labdarúgás Vitkovice – Ostrava 1X2 Ostrava 1,16 Nyertes
Asztalitenisz J. Kleprlik – J. Seibert A mérkőzés győztese J. Kleprlik 1,40 Nyertes
Jégkorong Ice Gang – Six Trolls (3×10 perc) 1X2 Ice Gang 2,05 Nyertes
Asztalitenisz T. Tregler – M. Horejsi A mérkőzés győztese T. Tregler 1,30 Nyertes
Labdarúgás Nebitcsi Balkanabat Tartalék – Ahal FK Tartalék 1X2 Nebitcsi Balkanabat Tartalék 1,85 Nyertes
Labdarúgás FK Asgabat Tartalék – Sagadam Türkmenbasi Tartalék 1X2 FK Asgabat Tartalék 2,20 Nyertes
Jégkorong Moszkva Eshelon – Four Icebreakers (3×10 perc) 1X2 Moszkva Eshelon 2,35 Nyertes
Labdarúgás Merw Mari Tartalék – Altin Aszir Asgabat Tartalék 1X2 Altin Aszir Asgabat Tartalék 1,30 Nyertes
Kosárlabda Ecole de Basket Douala – Le Nkam 1X2 Le Nkam 1,70 Nyertes

 

Egy székesfehérvári Tippmix-játékos 1 000 Ft-os téttel, 8-as kötés típusú fogadással 177 147 Ft-ot nyert.

 

Jégkorong Kings Town – Reactivatory (3×10 perc) 1X2 Kings Town 2,15 Nyertes
Röplabda Ural Energy – Ural Mountains (női) A mérkőzés győztese Ural Energy 1,90 Nyertes
Baseball LG Twins – SK Wyverns A mérkőzés győztese LG Twins 1,75 Nyertes
Baseball NC Dinos – KT Wiz A mérkőzés győztese NC Dinos 1,65 Nyertes
Jégkorong Ice Gang – Six Trolls (3×10 perc) 1X2 Ice Gang 2,05 Nyertes
Darts Dav. Evans – A. Monk A mérkőzés győztese Dav. Evans 1,80 Nyertes
Labdarúgás Nebitcsi Balkanabat Tartalék – Ahal FK Tartalék 1X2 Nebitcsi Balkanabat Tartalék 1,85 Nyertes
Labdarúgás FK Asgabat Tartalék – Sagadam Türkmenbasi Tartalék 1X2 FK Asgabat Tartalék 2,20 Nyertes

 

Egy harkányi Tippmix-játékos 20 Ft-os alaptéttel (összesen 700 Ft-os téttel), 4/7-es kombináció típusú fogadással 156 094 Ft-ot nyert úgy, hogy két hibás tippje is volt.

 

Labdarúgás Nebitcsi Balkanabat Tartalék – Ahal FK Tartalék 1X2 + Gólszám 2,5 Hazai és kevesebb 7,75 Nyertes
Labdarúgás Merw Mari Tartalék – Altin Aszir Asgabat Tartalék Pontos végeredmények Altin Aszir Asgabat Tartalék 4:0, 5:0, 6:0 6,00 Nyertes
Kosárlabda Ecole de Basket Douala – Le Nkam A mérkőzés győztese + Pontszám 137,5 Vendég és több 3,05 Nyertes
Jégkorong Armored Fighters – Sickle And Hammer (3×10 perc) 1X2 Döntetlen 3,95 Nyertes
Kosárlabda Univ. de Douala – Volcanic Warriors Buea Pontszám tartomány (rendes játékidő) 111-120 között 7,50 Vesztes
Jégkorong Erszhisztyije Tigri – Ledovij Deszant (3×10 perc) 1X2 Döntetlen 5,25 Vesztes
Kosárlabda Taiyuan – Chunghwa Telecom (női) Nyertes különbség Hazai csapat 10-nél több ponttal nyer 14,75 Nyertes

 

Egy szegedi Tippmix-játékos 100 Ft-os alaptéttel (összesen 2 600 Ft-os téttel), Canadian típusú fogadással 142 604 Ft-ot nyert.

 

Labdarúgás Szmolevicsi – BATE Boriszov 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Vendég és igen 3,90 Nyertes
Labdarúgás Dinamo Breszt – Dinamo Minszk 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Hazai és igen 4,10 Nyertes
Kosárlabda Matagalpa – León Hendikep -35,5 Matagalpa -35,5 2,75 Nyertes
Kosárlabda Nandaime – Leones de Managua Hendikep 33,5 Leones de Managua -33,5 2,90 Nyertes
Kosárlabda Carazo – Jinotega Hendikep 27,5 Jinotega -27,5 2,95 Nyertes

 

Legügyesebb Tippmixpro-fogadók:

 

Egy Tippmixpro-játékos 40 Ft-os alaptéttel (összesen 3 360 Ft-os téttel), 6/9-es kombináció típusú fogadással 305 306 Ft-ot nyert úgy, hogy egy hibás tippje is volt.

 

Jégkorong Sztalker – Krasznyije Krilja (3×10 perc) 1X2 Krasznyije Krilja 2,23 Nyertes
Jégkorong Erszhisztyije Tigri – Ledovij Deszant (3×10 perc) 1X2 Erszhisztyije Tigri 2,07 Nyertes
Jégkorong Vojnij Suomi – Gladiator (3×10 perc) 1X2 Vojnij Suomi 1,97 Nyertes
Jégkorong Gorjacsije – Beszhenyije Pszi (3×10 perc) 1X2 Gorjacsije 2,02 Vesztes
Labdarúgás Lokomotív Gomel – Krumkacsi Minszk 1X2 Lokomotív Gomel 1,86 Nyertes
Labdarúgás Ashdod – Hapoel Beer Sheva 1X2 Ashdod 2,75 Nyertes
Jégkorong Armored Fighters – Sickle And Hammer (3×10 perc) 1X2 Döntetlen 4,15 Nyertes
Jégkorong Steel Boars – Four Ronin (3×10 perc) 1X2 Four Ronin 2,02 Nyertes
Jégkorong War Foxes – Rockets (3×10 perc) 1X2 Döntetlen 4,10 Nyertes

 

Egy másik Tippmixpro-játékos 500 Ft-os alaptéttel (kötéstiltások mellett* összesen 3 000 Ft-os téttel), 9/12-es kombináció típusú fogadással 152 333 Ft-ot nyert.

 

Asztalitenisz L. Orsatti – J.P. Trecco A mérkőzés győztese L. Orsatti 1,63 Nyertes
Asztalitenisz A. Babkin – V. Zhulyabin* A mérkőzés győztese V. Zhulyabin 1,28 Nyertes
Asztalitenisz V. Ivanov Stanislavovic – Dmi. Kolesnikov** A mérkőzés győztese V. Ivanov Stanislavovic 1,48 Nyertes
Asztalitenisz O. Nikiforov – V. Ivanov Stanislavovic** A mérkőzés győztese O. Nikiforov 1,58 Nyertes
Asztalitenisz Z. Khudaiberdiev – V. Rakhmanov A mérkőzés győztese V. Rakhmanov 1,69 Nyertes
Asztalitenisz A. Yanshaev – V. Ivanov Stanislavovic** A mérkőzés győztese A. Yanshaev 1,58 Nyertes
Asztalitenisz V. Zhulyabin – D.E. Basmanov* A mérkőzés győztese V. Zhulyabin 1,28 Nyertes
Asztalitenisz A. Skyba – Vlad. Klim A mérkőzés győztese Vlad. Klim 1,33 Nyertes
Asztalitenisz V. Vakhrushev – S. Kosarev A mérkőzés győztese S. Kosarev 1,69 Nyertes
Asztalitenisz S. Vavrenyuk – Kir. Deynega A mérkőzés győztese Kir. Deynega 1,74 Nyertes
Asztalitenisz R. Rafikov – V. Gedz A mérkőzés győztese V. Gedz 1,79 Nyertes
Asztalitenisz V. Khorolsky – Yur. Gavrilov A mérkőzés győztese V. Khorolsky 1,33 Nyertes

 

Egy másik Tippmixpro-játékos 500 Ft-os téttel, 9-es kötés típusú fogadással 100 569 Ft-ot nyert.

 

Asztalitenisz V. Rakhmanov – G.V. Vahnin A mérkőzés győztese V. Rakhmanov 1,90 Nyertes
Asztalitenisz D. Sayanov – E. Ilyukhin A mérkőzés győztese E. Ilyukhin 1,75 Nyertes
Asztalitenisz V. Nemashkalo – Ale. Petrov A mérkőzés győztese Ale. Petrov 1,49 Nyertes
Asztalitenisz V. Safonov – Y. Troyanov A mérkőzés győztese Y. Troyanov 1,34 Nyertes
Asztalitenisz E. Rubtsov – A. Panyushkin A mérkőzés győztese A. Panyushkin 1,34 Nyertes
Asztalitenisz V. Bochkovskiy – P. Kilyakin A mérkőzés győztese P. Kilyakin 2,11 Nyertes
Asztalitenisz V. Bilous – M. Cherepnin A mérkőzés győztese V. Bilous 2,42 Nyertes
Asztalitenisz V. Sazhnev – K. Kirsanov A mérkőzés győztese V. Sazhnev 1,64 Nyertes
Asztalitenisz V. Solovey – D. Turchenko A mérkőzés győztese V. Solovey 2,70 Nyertes