Igazgatósági Díj és Gróf Erdődy Rudolf Emlékverseny a galoppon – kezdés 14 órakor!
Tíz futammal folytatódik április 12-én, vasárnap a hazai galoppszezon, köztük az Igazgatósági Díjjal és a háromévesek első felmérőjével, a Gróf Erdődy Rudolf Emlékversennyel. Természetesen a keretprogram is erős, ráadásul a nap elején a pónisok is szóhoz jutnak. A nap főverseny az elit kategóriás, 2000...