A versenynap a Nyeretlen Kétévesek Versenyével indult, Hugo CD (Goran Zolnaji) első sikerét ünnepelhette. Ezután a segédhajtó kupa újabb állomása következett, Győcike (Fenyvesi György) ügetett át elsőként a célvonalon. Az 1800 méteres Adventi Díjban Gresham Palace (Goran Zolnaji) első startjára meg is szerezte első győzelmét. A Jégvirág Hendikepben az utolsó 100 méteren Dreamer (Szokola László) elsétált mindenki mellett. A Decemberi Díj Fánia BD sikerét hozta, így Goran Zolnaji triplázni tudott. A Hóvirág Hendikepben Glitter Lady (Komáromi Krisztina) ért haza.

A napi főverseny, a fordulóstartos Manooi Díj volt 9 indulóval, csak a helyezésekért volt küzdelem, Fendi magabiztosan győzött Juhász Balázzsal a sulkyjában. A második Emerald (Vezér Emese), a harmadik Västerbo No Edge (Hajnal Tibor) lett.

A napot a Karácsonyi Hendikep zárta, itt láthattuk a legizgalmasabb befutót, Chip Chip Chip (Márton Lajos) és Fondorlat (Dukai Tamás) küzdött meg egymással, végül Chip Chip Chip ért elsőként célba.
Legközelebb december 31-én találkozunk a TIPPMIX ÜGETŐSZILVESZTEREN! Jegyek elérhetőek a cooltix.hu-n!
Fotó: Péter Réka